Şimdi Ara

PC OYUNLARI İÇİN ALTIN ÇAĞ HANGİ DÖNEMDİR? ESKİ-YENİ PC OYUNLARI DEĞERLENDİRELİM :) (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
3
Favori
26.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Gears of War
    Call of Duty Mw
    Bioshock

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Max Payne 2 'yi hala severek oynayan ve şuan sonlarında olan biri olarak kesinlikle haklısın dostum.Neyse gidip bitireyim şunu bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

quote:

Orijinalden alıntı: yenfiz

1999 + 2000 ( Oyunlar için Millenium yılı )

Half-Life + Fifa 99 + Age Of Empires II + Red line + Need For Speed II SE + Midtown Madness + Tomb Raider + Worms + Delta Force

bunlar heralde oyun olarak ilk aklıma kazınan ve gozumu kapatınca bile gordugum video game'ler di

MOH da o sıralar vardı galiba. Bende bu dönemi çok sevmişimdir. İlk defa bilgisayar almıştık bu oyunların hepsini oynamıştım. en çok da midtown madness ile worms oynadım. belki de yaşımız küçüktü o vakitleri özlediğimizden böyle hissediyoruz ancak o oyunlar başında çok eğleniyordum şimdikilere nazaran. Birde NFS porsche unleashed oynardım çok. kaç yılı bilmiyorum

Aynen heralde ilk defa pc ile tanışınca insana hep program ve oyun güzel geliyordu, benimde en çok favorim Worms olmuştu, yıl 98 de daha internet kafeler yeni yeni duyulmaya başlamıştı ki multi player diye internet kafeler herkesin uğrak yeri olmuştu (half-life , Redline , Midtown) , hey gidi günler heyyy... nfs porsche 1999-2000 de çıkmıştı internet kafelerde sanırım,Milennium ne demek o zman ogrenmişti herkes

en son 1998 yılında gold pc den mmx işlemcili 32mb ekran kartı olan 16mb ram pc almıştık, bir daha da hayatımda hiç sıfır pc almadım, bende şimdi eski dergi cdlerini topluyorum ve Kocaman bir oyun arşivi yapacağım, şuan eskiden beri topladığım oyun arşivi heralde 300 gb yi bulmuştur

• Konu kaybolmasın güncel tutalım

Son dönemde BFBC2, Crysis ve COD:Black Ops'u sevmişimdir ve her birini 2-3 kere oynamışımdır. Yine son dönemde RPG türü olarak da adı fazla bilinmemesine rağmen ve aslında %100 RPG olmamasına rağmen Divinity 2:Ego Draconis gözümde ilk sıralardadır. (Skyrim ve Dragon Age'de)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 28 Nisan 2015; 22:21:52 >
  • Sadece oyun piyasasında değil müzik piyasası içinde en parlak dönemin 1998-2005 arası olduğunu düşünüyorum.Bir kere Half-Life doğdu ve benim için gelmiş geçmiş en iyi oyun olan Half-Life 2 piyasaya çıktı,Call of Duty'ler,GTA'lar ,konsola özel oyunlar(Black,TimeSplitters vs),Medal of Honor,Battlefield saymakla bitmez altın çağ sözünü hakediyor o yıllar.Müzikler içinde sevdiğim grupların en güzel albümleri hep o yıllarda çıktı (A7X,SoaD,Slipknot).
  • CS , Half life birde gta san andreas arası dönem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugragnar -- 29 Nisan 2015; 12:11:08 >
  • Stronghold crusader forever

• Sanırım 90 lı yılların ikinci yarısı

• 99-2007
  • 98-2005
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.