Şimdi Ara

PC OYUNDA KİTLENİYOR KALIYOR YARDIM !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HERKEZE İYİ GÜNLER İYİ FORUMLAR ARKADAŞLAR BİR SORUNUM VAR YENİ OLUŞMAYA BAŞLADI OYUNLARDA PC KİTLENİYOR ÖYLE KALIYOR ONLİNE OFFLİNE TÜM OYUNLARDA RES ATINCA KENDİNE GELİYOR YADA OYUNU KAPATIYORUM YAVAŞ YAVAŞ DÜZELMEYE BAŞLIYOR ANLAMADIM!!!

SİSTEM:

AMD FX-8320 ASUS M5A 97 R2.0 ANAKART SAPPHİRE HD 7850 2GB 256 BİT OC 8 GBCORSAİR 1333 MHZ XMS3 RAM AYRİYETTEN 2GB KİNGSTON 133 MHZ RAM İNTEL 335 SERİES 80 GB SSD SAMSUNG 500 GB HDD EVEREST DRAGON PLATİUNUM 550 W PSU

• sıcaklıkları kontrol edin
    8gb kullandığınız ram kit şeklindeyse yani 2x4 ise extra olarak takılı olan 2gb rami çıkarıp deneyin
    ayrıca söylemeden edemeyecem sisteme o psu yakışmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: PentaGonez

HERKEZE İYİ GÜNLER İYİ FORUMLAR ARKADAŞLAR BİR SORUNUM VAR YENİ OLUŞMAYA BAŞLADI OYUNLARDA PC KİTLENİYOR ÖYLE KALIYOR ONLİNE OFFLİNE TÜM OYUNLARDA RES ATINCA KENDİNE GELİYOR YADA OYUNU KAPATIYORUM YAVAŞ YAVAŞ DÜZELMEYE BAŞLIYOR ANLAMADIM!!!

SİSTEM:

AMD FX-8320 ASUS M5A 97 R2.0 ANAKART SAPPHİRE HD 7850 2GB 256 BİT OC 8 GBCORSAİR 1333 MHZ XMS3 RAM AYRİYETTEN 2GB KİNGSTON 133 MHZ RAM İNTEL 335 SERİES 80 GB SSD SAMSUNG 500 GB HDD EVEREST DRAGON PLATİUNUM 550 W PSU

Bios güncelleme yapmayı dene yazılımsal bir sorun olabilir format atmanı tavsiye ederim güzel bilgisayarın varmış güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devil Pennywise

sıcaklıkları kontrol edin
    8gb kullandığınız ram kit şeklindeyse yani 2x4 ise extra olarak takılı olan 2gb rami çıkarıp deneyin
    ayrıca söylemeden edemeyecem sisteme o psu yakışmamış

Teşekkürler Dediğiniz Uygulayacağım :D psu küfür eder gibi olmuş :D:D psu hediye geldi onun icin kullanıyorum :D 700 lük psu düşünüyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: savas261990

quote:

Orijinalden alıntı: PentaGonez

HERKEZE İYİ GÜNLER İYİ FORUMLAR ARKADAŞLAR BİR SORUNUM VAR YENİ OLUŞMAYA BAŞLADI OYUNLARDA PC KİTLENİYOR ÖYLE KALIYOR ONLİNE OFFLİNE TÜM OYUNLARDA RES ATINCA KENDİNE GELİYOR YADA OYUNU KAPATIYORUM YAVAŞ YAVAŞ DÜZELMEYE BAŞLIYOR ANLAMADIM!!!

SİSTEM:

Bios güncelleme yapmayı dene yazılımsal bir sorun olabilir format atmanı tavsiye ederim güzel bilgisayarın varmış güle güle kullan

bios güncelledim pcyi ilk topladığım gün format yeni atıldı tekrar atayım bi teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.