Şimdi Ara

Pc mod için yazıcıoğlu veya doğubank'a gidicem yarın açık olurmu ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar uzun uğraşlar verdiğim keops modumu bitirmek üzereyim bir kaç parça almam gerekiyor su soğutma için rekor ve fan alıcam tabi bütçem artarsa başka şeylerede bakmayı düşünüyorum

1) yazıcıpğlu işhanı kadıköyde nerededir nasıl gidilir ?
    2) yazıcıoğlu veya doğubank yarın açık olurmu ?
    3) Gezmeye ve fotoğraf çekmeye gidicem gitmişken alıyım diyorum verdiğim paraya değermi yoksa önereceğiniz fan vs satan yerler varmı ?

şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atl5102 -- 1 Ekim 2008; 11:27:15 >

• 25 kişi bakmış 1 cevap veren bile yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: atl5102

evet arkadaşlar uzun uğraşlar verdiğim keops modumu bitirmek üzereyim bir kaç parça almam gerekiyor su soğutma için rekor ve fan alıcam tabi bütçem artarsa başka şeylerede bakmayı düşünüyorum

1) yazıcıpğlu işhanı kadıköyde nerededir nasıl gidilir ?
    2) yazıcıoğlu veya doğubank yarın açık olurmu ?
    3) Gezmeye ve fotoğraf çekmeye gidicem gitmişken alıyım diyorum verdiğim paraya değermi yoksa önereceğiniz fan vs satan yerler varmı ?

şimdiden teşekkür ederim

bence cuma günü git tüm dükkanlar açık olur
    kadıköye giden herhangi bir vasıtaya bin kadıköyde in... indiğin yerde sor yazıcı oğlu nerde diye gösterirler

orda mod malzemeleri satan yerler 2.katta özellikle

dikkatli ol kazıklanma fan olarak da cooler masterlar iyi

• teşekkür ederim ama yarın gidicem çünki gelince dershane felan malum hafta cumartesi başlıyor 1 gün dinlenmek istiyorum ve o çevrede mod malzemeleri satan yer biliyormusun

verdiğin bilgiler için teşekkürler
  • arkadşaım otobüs durağının tam karşı tarafında çoğu yer açık olur yeri tam olarak seyhan müziğin birazdaha 50-100 m aşşağısında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.