Şimdi Ara

PC/Laptop Bağlantısı ile TV'den 3D Görüntü Alma Hakkında Sorular - Sorunlar [ANA KONU] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
583
Cevap
14
Favori
58.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • LG 55LB730V ile Ati HD7850 kullanıyorum.Tv'nin kendinden film izleyince sorun yok ama pc'den 3d film açınca gözleri yoran, karmakarışık açılıyor film..Kablonun sürümünü bilmiyorum, acaba ekran kartındanmıdır yoksa kablodanmı?
  • arkadaşlar merhaba. lg lb652v model 3d destekli televizyonum var. internetten hobbitin son filmini indirdim. film 55 gb, iso uzantılı ve 2 parça.bu filmi tv ye yansıtıp 3 boyutlu olarak izleyebilir miyim? tabi ayrıca altyazıyı eklemem de gerekiyo. eğer bu mümkün değilse direk tvde yada pcden yansıtarak 3d bir filmi en kaliteli nasıl izlerim? teşekürler
  • Arkadaşlar iyi akşamlar ben de lg 50 ph 670 tv ve AMD RADEON M265X grafik kartı var acaba 3d filmi pcden açıp direk tvye bağlasam vlc playerla yetelerli olur mu yoksa daha başka şeyler yapmak gerekiyor mu var mı yardımcı olabilicek biri acaba?Yarın gidip ona göre hdmi kablo alıcam tabi tavsiyeleriniz doğrultusunda
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.