Şimdi Ara

pc kendiliğinden resetleniyor ve kendiliğinden aciliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben pc kendiliğinden restleniyor ve kendiliğinden aciliyor ne yapabilirim cook saol

• Güç kaynağnızda (PSU) sorun olabilir..Kabloları..vs kontrol ediniz. Kesintisiz güç kaynağı kullanmıyorsanız şebekedeki bir dalgalanmada reset'e neden oluyor olabilir..
  • saol ama kardeş benim pc uzun zaman dir boyle kendiliğinden rresetleniyor format cektim yine olmadi senin onereceğin bir yontem var mi şimdiden saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasret416

saol ama kardeş benim pc uzun zaman dir boyle kendiliğinden rresetleniyor format cektim yine olmadi senin onereceğin bir yontem var mi şimdiden saol

Muhtemelen (madem uzun zamandır bu şekilde) güç kaynağınızda (PSU) arıza vardır. Bilgisayarcıya götürülerek orada başka bir güç kaynağı takılarak, arızanın güç kaynağından kaynaklanıp kaynaklanmadığına bakılması gerekir.
  • cook saol tşk ederim yeni psu ne kadardir sence ama boyle guzel matkali olsa iiyi olur ve kulandığın ve beğendiğin bir anti virus pro varmı şimdiden tşk
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasret416

cook saol tşk ederim yeni psu ne kadardir sence ama boyle guzel matkali olsa iiyi olur ve kulandığın ve beğendiğin bir anti virus pro varmı şimdiden tşk

Şimdi sisteminizin parçalarını bilmediğim için birşey diyemiyeceğim. Gerçek güç kaynağı ibaresini taşımayanlar 20-30ytl arasında. Gerçek güç kaynakalrı ise markasına göre değişiyor. Markalı olrak Asus A-45GA 450 Watt Güç Kaynaginı tavsiye edebilirm..

Ben nod32 kullanıyorum. Başarılı bir antivirüs programıdır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.