Şimdi Ara

PC hemen kapanıyor yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar iyi günler dilerim bilgisayarımda bir sorun var ve sorunu çözemedim vatana götürdüm bazı parçalarım ordan değil diye bakmadılar güvenebilceğim biri veya biryer yok malesef ne yapmalıyım pcm yaklaşık 12000 tllik bir pc sorunu sizle paylaşırsam yardım edebilrsiinz diye düşündüm Çalıştırıyorum herşey çalışıyor sonra fanlar hızlanınca yani yaklaşık 10 saniye sonra pc kendini kapatıyor. ramları denedim olmadı işlemci macunu tazeledim olmadı powerdan olduğunu düşünüyorum ama bilmiyorum. Lütfen yardım edin teşekkürler

• açar açmaz drek kapanıyorsa anakartın kısadevre algılıyor olabilir.
    sistemi uzay montajda yada komple parçaları söküp tekrar teker teker takarak sorunun neden olduğunu anlaman lazım.

ama sistemin iyi bi sistemmiş elin bu işlere yatkın değilse bilen birisi ile yapman daha mantıklı olur.
  • zeki1981 kullanıcısına yanıt
    cevabınız için çok teşekkürler kısa devreyi bulmak çok büyük bir sorun :S herşeyden olabilr PSUda değildir sorun diyorsun yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaughtyTouch

cevabınız için çok teşekkürler kısa devreyi bulmak çok büyük bir sorun :S herşeyden olabilr PSUda değildir sorun diyorsun yani

dediğim gibi sadece anakart ve psu yu kasa dışında denemen lazım sonra tek tek tüm parçalar denenerek sorunlu parça bulunur.
    elinde yedek parça varsa başka parça ilede test edilebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.