Şimdi Ara

PC HDMI görüntü problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bilgisayarımın ekranı kırık olduğu için HDMI ile TV ye bağlayıp o şekilde kullanıyorum (online dersler için).Fakat şöyle bı problemim oldu bilgisayarın ekranı kapalı iken TV ye görüntüyü iletiyor fakat kamerayı kullanmak için ekranı kaldırdığımda TV de ki görüntü gidiyor.Evimizde 2 adet TV var daha önce birinde bu sorun olmuştu diğerine bağladım sorunsuz çalışıyordu fakat bugün o da gitti.Bu işlerden pek anladığım söylenemez problemle ilgili bir çözüm önerisi için yardımcı olabilecek varsa çok makbule geçer.
    Konudan bağımsız olarak bilgisayarım zaten eski (7-8) sene oluyor alalı değiştirme vakti çoktan geçti ama acil olarak önce bu sorunu çözebilirsem iyi olur.Max.2500-3000 lira civarı Office ve internet işlerini halledebilecegim bir cihaz tavsiyeniz olursa da onu da belirtirseniz iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• klavyedeki windows penceresinin olduğu tuşa basılı tutun ve p tuşuna basın açılan ekranda çoğalt deyin.

sistem aynı görüntüyü çift olarak yollayacaktır.
    aşağıdaki cihazı alabilirsin benim attığım model free dos yani w10 lisansı olmayan model w 10 kurman gerekir.

ama 3600 verirsen lisanslı ve kurulu modelde var.

eski bilgisayarın marka modeli nedir?
    https://www.hepsiburada.com/asus-d509da-br211-amd-ryzen-3-3200u-4gb-256gb-ssd-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000PHJ99?magaza=BETA%20PLUS%20TEKNOLOJ%C4%B0&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=EAIaIQobChMI0ZKTiOeS6QIVyu7tCh1fXg0QEAQYAiABEgLLwvD_BwE

• zeki1981 kullanıcısına yanıt
    Zahmet edip cevapladığınız için teşekkürler,dediğiniz gibi yaptım ve sorun çözüldü.Gonderdiginiz modeli de degerlendiricem.Tekrar teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.