Şimdi Ara

Pc GÖRÜNTÜ SORUNU YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır bilgisayarım açılırken sıkıntı çıkarıyor power tuşuna bastığımda her şey gayet normal çalışıyor ancak monitöre görüntü gelmiyor ekran kartını takıp çıkarttım işlemciyi söküp taktım kabloları tak çıkar yaptım statik elektriği boşalttım anakart pilini çıkarıp taktım bi çözüm bulamadım power kablosunu değiştim. Monitörde hiç bir sıkıntı yok yeni aldım 2 aylık 0 monitör 22 inç.şuan onboard şekilde giriş yaptım bu konuyu açıyorum normalde ekran kartından çalışıyordu bir iki kere dokununca uğraşınca falan ama bu gün hiç açamadım sorunun çözümünü bilen yardım ederse sevinirim.
    İYİ FORUMLAR..

• quote:

Orijinalden alıntı: xRash

Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır bilgisayarım açılırken sıkıntı çıkarıyor power tuşuna bastığımda her şey gayet normal çalışıyor ancak monitöre görüntü gelmiyor ekran kartını takıp çıkarttım işlemciyi söküp taktım kabloları tak çıkar yaptım statik elektriği boşalttım anakart pilini çıkarıp taktım bi çözüm bulamadım power kablosunu değiştim. Monitörde hiç bir sıkıntı yok yeni aldım 2 aylık 0 monitör 22 inç.şuan onboard şekilde giriş yaptım bu konuyu açıyorum normalde ekran kartından çalışıyordu bir iki kere dokununca uğraşınca falan ama bu gün hiç açamadım sorunun çözümünü bilen yardım ederse sevinirim.
    İYİ FORUMLAR..

ONBOARDDAN GORUNTU ALIYORSAN SORUN EKRAN KARTINDA TAK EKRAN KARTINI ONDAN SONRA AC EĞER GELMEZ İSE RAMLERİN YERİNİ DEĞİŞTİR YAD ÇIKAR TAK YAP OLMASSA SORUN EKRAN KARTINDAN GİBİ DURUYOR.

• bymustafa59 kullanıcısına yanıt
    Hayır ekran kartından bi sıkıntı yok farklı bir ekran kartı takıp denedim gene aynı sorun devam ediyor. ve şuan kullandığım ekran kartına görüntü geliyor oyun bile oynuyorum ama arada sırada böyle sorun çıkarıyor son 1 aydır bu gün hiç açamadım mesela ekran kartından
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRash

Hayır ekran kartından bi sıkıntı yok farklı bir ekran kartı takıp denedim gene aynı sorun devam ediyor. ve şuan kullandığım ekran kartına görüntü geliyor oyun bile oynuyorum ama arada sırada böyle sorun çıkarıyor son 1 aydır bu gün hiç açamadım mesela ekran kartından

O ZAMAN EKRAN KARTI GİRİŞ YUVASINA ZARAR VERMİŞ OLABİLİRSİN.BUDA SANA BİRAZ 200 TL GİBİ PATLAR..
  • bymustafa59 kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.