Şimdi Ara

PC Direksiyon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Heves edip direksiyon almayı düşünüyorum sizlere danışmak istedim.Bütçe açışından bir direksiyona 100 tl den fazla vermeyi düşünmüyorum yanlış anlaşılması herkesin zevki ayrı tabi ama beni 1- hadi 1,5 yıl diyelim idare edecek bir marka önerebilirmisiniz ben bir tane paylaşmak istiyorum.

KONTORLAND FT-093/ V9 USB-PS2 TITREŞİMLİ DİREKSİYON

PC Direksiyon önerisi

Yardımlarınızı bekliyorum.

• http://www.vatanbilgisayar.com/snopy-v5h-snopy-v5h-usb-direksiyon/productdetails.aspx?I_ID=29031 bu direksiyonu alabilirsin 100 liradan fazla vermek istemiyosan
  • İkinci el Logitech Momo bulabilirsen almanı öneririm.Onun dışında bu Snopy vb. ürünlere veeceğin paranın karşılığını alamazsın istediğin gibi.
  • Logitech driving force gt 2. El 130 TL'ye aldim 2009'da hala çok sağlam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende sızın gıbı bu konuda butce ayırmayı gereksız bulduğum ve sadece hevesımı bastırması ıcın satın aldığım snopy marka dıreksıyonumu sınırımden gıttım bı arkadasıma bedavadan verdım atsan atılmaz satsan satılmaz hevesını bıle bastırmaz o kadar dıyeyım sana. Yıne bı arkadasım bende kı g27 den gaza gelerek goldmaster marka aldı oda hala elınde duruyor kullanmıyor yanı ıkıncı el g25 aldı, bu dıreksıyonlarla oynıcanıza klawyeden oynayın tek fark dıreksıyonda kısa donus yapabılmenız olucak bunun dısında yarım/ceyrek gaz, hafıf fırenleme gıbı unsurlara zaten sahıp olamıcaksınız debrıyaj zaten yok o konuya gırmıyorum bazı oyunlarda pedal ve butonları algılama sorunu da yasıyorsunuz logıtech momo kullandım ıkıncı ellerı uygun olması lazım onda hıcbır sorun yasamadım sıze de onerebılırım butcenıs elverısllı değl ıse bıraz daha bekleyıp logıtechden secım yapmanız ıyı olur dıe dusunuyorum saygılar
  • Öneriler için çok teşekkürler arkadaşlar.Konuya fazla bakamadım geç yazıyorum afedersiniz.Şuan hala almadım önerilerinizide dikkate alarak biraz daha paraya kıyacağım gibi.
  • aldınmı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.