Şimdi Ara

PC deki Chrome ile Samsung Browseri Sync nasil yaparim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar malum androiddeki chrome tarayici berbat. Onun icin telefonda onu kullanmak istemiyorum onun yerine samsungun orjinal internet browserini kullanmak istiyorum ama pc de her daim chrome tarayiciyi kullaniyorum. Samsungun kendi browseri ile pc deki chrome nasil sync yaparim?

• Çalışmadığım yerden sordun.

Google hesabında eğer uygun bir özellik varsa oradan senkronize olabilir ama hiç denemedim açıkçası.
  • Hicbisey yapmadan senkronize oluyo. Ben de pc de chrome kullaniyorum. Telefondan interneti actiginda gmail hesabiyla eslestiriliyo diyo zaten. Butun kisayollarin falan cikiyo sonra. Chromeda da gmail hesabini acman gerekir heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: genç_atomcu

Hicbisey yapmadan senkronize oluyo. Ben de pc de chrome kullaniyorum. Telefondan interneti actiginda gmail hesabiyla eslestiriliyo diyo zaten. Butun kisayollarin falan cikiyo sonra. Chromeda da gmail hesabini acman gerekir heralde.

Senin dedigin gene telefondaki chrome ile eslestirme ben telefondaki samsungun kendi browseri ile eslestirme diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: MasteR

quote:

Orijinalden alıntı: genç_atomcu

Hicbisey yapmadan senkronize oluyo. Ben de pc de chrome kullaniyorum. Telefondan interneti actiginda gmail hesabiyla eslestiriliyo diyo zaten. Butun kisayollarin falan cikiyo sonra. Chromeda da gmail hesabini acman gerekir heralde.

Senin dedigin gene telefondaki chrome ile eslestirme ben telefondaki samsungun kendi browseri ile eslestirme diyorum.

Eslestirme dedigin nedir hocam. Pc deki Chrome daki kisayollarinin falan telefonda da gorunmesi deil mi. Ben de bundan bahsediyorum. Telefonda chrome kullanmiyorum zaten.

• Bende samsung un internet browseri google hesabini kullanmiyor samsung hesabini kullaniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasteR -- 6 Ekim 2013; 21:31:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.