Şimdi Ara

PC açıldığında ekrana görüntü gelmiyor...Acilll yardım l

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba...pc ci bugün vatan bilgisayardan topladım...ama bir sorun çıktı.. açarken bazen açılıyor ekrana görüntü geliyor..ama yeniden başlatırken yada kapatıp açtıktan sonra ekrana görüntü gelmiyor. ama pc çalışıyor..

fakat ekrana görüntü geldiği durumlardaki açılışlarda kasanın içinden normal pc açılışlarındaki gibi kasa hoparlöründen dıııttt sesi geliyor.. ve pc normal olarak açılıyor ve çalışmasına devam ediyor..

açılmadığı durumlarda bu ses gelmiyor fakat işlemci ve içindeki fanlar çalışmaya devam ediyor bu durumda monitöre görüntü gelmiyor..

pc nin özellikleri...

aopen ES50 kasa 300 watt
    core 2duo 2,33 ghz e6550
    Asus P5B anakart
    2 GB kingston 667 mhz DDR2
    250 gb Seagate 16 mb cache 7200 rpm
    Nvidia geforce 7600 gs 512 MB
    Samsung SyncMaster 794MB/794MB+/798MBLG
    LG dvd writer
    Win XP professional

bu arada monitörün görüntü çıkışı eski tipmiş ekran kartına olmadı çevirici tarzında bi aparat aldım onu taktım...

arkadaşlar pc dediğim gibi hep açılıyor elektrik geliyor ama monitöre görüntü bazı açılışlarda geliyor.. pcnin içindeki tüm parçaları kontrol ettim herhangi bir bağlantı sorunu yok görünüyor...sabahtan beri uğraşıyorum bi açıyorum pc yi bi açamıyorum..windowsu zar zor kurdum kurulurken pc yeniden başlatıldığında 5-6 kez denedim öyle görüntü monitöre geldi..

pci kurdum çalışmasında bu açılış haricinde hiçbir sorun yok...

acil yardımlarınızı bekliyorum...tşkler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emka -- 5 Ağustos 2007; 1:20:27 >

• eğer zor olmaz ise servisine götürün derim,sorun anakarttan veya ekran kartından kaynaklanıyor olabilir ve hatta psu.
  • tşkler will06.. muhtemelen geri götürücem...sıcağı sıcağına ama garip geldi...sizce sistemde bir uyuşmazlık varmı?
  • sabah yine aynı şeyi yaptı 3.denememde pcyi tam olarak açabildim...

acil yardım lütfen..cevapları bekliyorum....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.