Şimdi Ara

PB Easynote Mit-rhea-s Notebook ekran driver sorunu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, benim Packard Bell marka Mit-Rhea-S model notebookum var ve ekran driverını yüklerken sorunla karşılaşıyorum. Driverli XP cdisinden kuruyorum mavi ekran geliyor, internetten çok araştırdım fakat faydalı bi sonuç alamadım. Everestten baktığım kadarıyla ekran bağdaşlaştırıcı nVidia GeForce Go 6200 yazıyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Xp driver cd sini takıcaksın reset atıcan acılısda bot olarak görücek otomotik tüm driverleri yükler :)
  • Formattan sonra driverları kuran bi sistem benim XP mesele o değil zaten. Driver Uyumlu değil önce yüklüyor herşey tamam sonra uyumsuz olduğu için mavi ekranla karşılaşıyorum. Bana bu driver lazım....
  • nVidia GeForce Go 6200 Sp2 Driveri . Umarım işinizi görücekdir

http://www.bilginbilisim.net/78.01.rar
  • hemen deniyorum bakalım hayırlısı...
  • Bu da olmadı daha önce denemiştim sanırım setup kurarken uyumlu değil diye hata veriyor, ayrıca sistemim SP3
  • nVidia GeForce Go 6200 sp3 Driverleri yok malesef.
  • bi önceki formatta yüklemiştim fakat şimdi bulamadım nasıl yüklediğimi de hatırlayamadım.
  • Notebook'un modelini MIT-RHEA-S olarak aratınca sonuç bulamamıştım. Arkasını çevirip baktığımda EasyNote R9233 yazdığını gördüm, bu şekilde araştırınca sonuca ulaştım. Çözemeyen arkadaşların bilgisine, yardımcı olanlara tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.