Şimdi Ara

pazar günü vatandan alınmak üzere sistem önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle iyi forumlar ,psu yandığı için emektar 3 gb ramli e2200li pcme veda ettim. Hard disk ve dwd sağlam kalmış . Şimdi beyler pazar gününe kadar bi sistem toplayabilirsek çok makbule geçer istediklerim işlemci anakart ekran kartı ram ve psulu bi kasa. bütçe maksimum 1500 1600 tl
    Not:işlemci amd 6300 düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şuanki kura ve fiyatlara göre 1616 tl.

pazar günü vatandan alınmak üzere sistem önerisi
  • Kardeşim öncelikle teşekkür ederim amacım mümkün mertebe oyun oynamak o sistem şu anki oyunları uştrada açabilir mi? Bi de şöyle bi sistem geldi dun elime
     pazar günü vatandan alınmak üzere sistem önerisi pazar günü vatandan alınmak üzere sistem önerisi pazar günü vatandan alınmak üzere sistem önerisi

• Üni öğrencisiyim bir yandan çalışıp bir yandan okuyorum kykdan gelen parayı buna bağlıycam yani hangisini alırsam beni en azından 3 sene rahat ettirir oyun konusunda(şu anki oyunları hangi sistem bugun ultra high arası o zaman medium açabilir)

• quote:

Orijinalden alıntı: suzumushinishkin

Üni öğrencisiyim bir yandan çalışıp bir yandan okuyorum kykdan gelen parayı buna bağlıycam yani hangisini alırsam beni en azından 3 sene rahat ettirir oyun konusunda(şu anki oyunları hangi sistem bugun ultra high arası o zaman medium açabilir)

Bence bir ps4 al eski sisteminede bir ssd al onla internette takılır ps4 de oyun oynarsın ...

• Yok başkan ya ps3 geldi yazın hediye bf3lu gta vli fps manyağıyımdır bf3 oynamak resmen eziyet gibi bi beceremedim gitti pc toplamamın sebebi bf4 cod aw wolfenstein new order gibi oyunları klavye mouse 2lisiyle oynayabilmek(oyunlarda çok pahalı korsanda kullanmak istemiyorum bana hırsızlık gibi geliyor.hem yeni çıkan bi ps oyun fiyatına steamda 2 3 oyun alabiliyosun

• suzumushinishkin S kullanıcısına yanıt
    Bu bileşenleri toplayabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SS10 -- 12 Aralık 2014; 9:47:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suzumushinishkin

Yok başkan ya ps3 geldi yazın hediye bf3lu gta vli fps manyağıyımdır bf3 oynamak resmen eziyet gibi bi beceremedim gitti pc toplamamın sebebi bf4 cod aw wolfenstein new order gibi oyunları klavye mouse 2lisiyle oynayabilmek(oyunlarda çok pahalı korsanda kullanmak istemiyorum bana hırsızlık gibi geliyor.hem yeni çıkan bi ps oyun fiyatına steamda 2 3 oyun alabiliyosun

PC can , ps4,Xbox one canandır önce can :)

Pc oyunlarına dediğin gibi orjinal almak istiyorum dediğinde internetde inanılmaz indirimler olabiliyor , %50 nin üstünde bazen çok daha yüksek o arada kapatıyosun hemen bi oyunu netden.
    Ps4 de Xbox da ya orjinal alacaksın ya kırdıracaksın orjinali destekleyen biriysende işin içinden sittin sene çıkamazsın maliyeti bunaltır.

Oyun meraklısıysan ve ne bir pc nede konsola sahip değilsen önceliğin "bence" 'P'ersonal 'C'omputer olmalı :)
    Paran olduğunda onunda heyecanını yaşamak istiyorum dediğinde tabiki alternatif olarak Ps4 ,Xbox alabilirsin onunda tadına bakarsın evinde.Onlar bence her zaman Pc ye alternatif olabilirler.

Ayrıca Pc de iki GamePad alıp küçük bir optimizasyonla istediğin oyunu konsol tadında oynayabilirsin konsoldada bunun tam tersi var fakat pc de yapabileceklerini yapamazsın

Sonuç : PC !

Biraz bakınıp sistem öneriside yapıcam sana dostum.

• Reyiz kesinlikle haklısın öğrenim kredisiyle gelen parayla taksit şeklinde alcam part time bi işte çalışıyorum 600 maaş alıyorum, ben aylık bir oyuna 200 tl verirsem evin yolunu bulamam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.