Şimdi Ara

Paypal nakit kart kullanıcı ismi ne olmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amazon.com'a kartı ekledim 1 gündür sipariş beklemede karttan 1 kuruş para çekmiyor.içinde oldukçada para var güvendim içine para yükledim.Kartın kullanıcı ismi kayıt ettiğim isimle aynısını amazona giriyorum ama kabul falan etmiyor sipariş öyle duruyor ne kargoya veriliyor ne birşey parayıda karttan çekmiyor.Kartı paypala ekleyeyim dedim fakat kartı paypala ekledikten sonra karttan 3 tl para çekti vede ekstre falanda gelmedi ekstre gelmediği içinde paypaldaki gerekli kodu girip kartı paypalada ekleyemiyorum.Önüne geldikçe önüne gelene sömürüyorlar kartı ama içinde paranla alışveriş yapamıyorsun.Bu kartın kullanıcı ismi ne olmalı?

Kullanıcı ismi yerine örneğin MURAT ŞENTÜRK sitede öyle kaydettiğim için öyle gözüküyor.Amazonada kartın 16 hanesini son kullanma tarihini vede kart kullanıcı ismini girdim fakat hiçbirşey olmuyor ödeme sorunu var.ödemiyor.Bunun yerine kart kullanıcı ismini MURAT SENTURK olarak mı denemeliyim o sekildede denedim fakat yine olmadı?

Arkadaşlar nasıl ödeme yapcağım ben bu lanet kartla bakkalda satılan 5 kuruş etmez bir kartmış bu nasıl çözeceğim en kötü gidip tebden çekeceğim paramı bu nasıl birşey böyle? Kartı kayıt ederken kullandığım paypala eklemeye çalışıyorum ayrıcada.Şu anda kart paypalıma eklenmediği için mi kart kullanılamıyor? ben 18 yaşından büyüğüm bunuda belirteyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeyforever

Amazon.com'a kartı ekledim 1 gündür sipariş beklemede karttan 1 kuruş para çekmiyor.içinde oldukçada para var güvendim içine para yükledim.Kartın kullanıcı ismi kayıt ettiğim isimle aynısını amazona giriyorum ama kabul falan etmiyor sipariş öyle duruyor ne kargoya veriliyor ne birşey parayıda karttan çekmiyor.Kartı paypala ekleyeyim dedim fakat kartı paypala ekledikten sonra karttan 3 tl para çekti vede ekstre falanda gelmedi ekstre gelmediği içinde paypaldaki gerekli kodu girip kartı paypalada ekleyemiyorum.Önüne geldikçe önüne gelene sömürüyorlar kartı ama içinde paranla alışveriş yapamıyorsun.Bu kartın kullanıcı ismi ne olmalı?

Kullanıcı ismi yerine örneğin MURAT ŞENTÜRK sitede öyle kaydettiğim için öyle gözüküyor.Amazonada kartın 16 hanesini son kullanma tarihini vede kart kullanıcı ismini girdim fakat hiçbirşey olmuyor ödeme sorunu var.ödemiyor.Bunun yerine kart kullanıcı ismini MURAT SENTURK olarak mı denemeliyim o sekildede denedim fakat yine olmadı?

Arkadaşlar nasıl ödeme yapcağım ben bu lanet kartla bakkalda satılan 5 kuruş etmez bir kartmış bu nasıl çözeceğim en kötü gidip tebden çekeceğim paramı bu nasıl birşey böyle? Kartı kayıt ederken kullandığım paypala eklemeye çalışıyorum ayrıcada.Şu anda kart paypalıma eklenmediği için mi kart kullanılamıyor? ben 18 yaşından büyüğüm bunuda belirteyim.

Ne oldu alabildiniz mi amazondan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.