Şimdi Ara

Pax Prime DAY 5 [GÜNCEL KONU] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.118
Cevap
14
Favori
41.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiçbir yerde yok bulan varsa nerden bulduğunu söylesin de sömürelim.
  • Beyler önerdiginiz tag var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaancer

Riot Kayle + Riot Ward Gamescom Kodu

u40v7yx0g?7r soru işareti yerine harf/sayı gelicek

http://gamescom.euw.leagueoflegends.com/?region=tr ye giriş yapıp giriceksiniz.

site adresini türkçe yaparak girdim cevap "d" ama 7 eylülden sonra eklenicekmiş :( şimdi ben kayle kodunu kullansam birde ayrıca bilet koduda doğru çıkarsa ne olur ? hediye olarak kullanabilme şansım olur mu acaba ?

edit: diğer hesabımdan da denedim aynı kodu,geçerli bir kod kullanmalısın dedi demekki bana çıkıcak :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YadaMD -- 30 Ağustos 2014; 23:11:03 >

• Alakasız bir şey söyleyeceğim ama başlığı Pay Day 2 diye okudum iki saat sonra farkedince kısa süreli bir şoka girdim ne oluyor diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: StOswald

quote:

Orijinalden alıntı: Kaancer

Riot Kayle + Riot Ward Gamescom Kodu

u40v7yx0g?7r soru işareti yerine harf/sayı gelicek

http://gamescom.euw.leagueoflegends.com/?region=tr ye giriş yapıp giriceksiniz.

site adresini türkçe yaparak girdim cevap "d" ama 7 eylülden sonra eklenicekmiş :( şimdi ben kayle kodunu kullansam birde ayrıca bilet koduda doğru çıkarsa ne olur ? hediye olarak kullanabilme şansım olur mu acaba ?

Sanırım 7sinde gelicek olan skinler gelmez.

• Beyler kodlar ne zaman paylaşılmaya başlanır
  • hala bişey yok :(
  • Bomboş....
  • Kodlar için tweetdeckten başka bakabılecegımız bıryer yokmu ?
  • up
  • kod bulan tayfa kayboldu bi ward bile alamadım bu gecede bitti sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: çapulcu penguen

kod bulan tayfa kayboldu bi ward bile alamadım bu gecede bitti sanırım

gece yeni başlıyo heralde yayından sonra dagıtırlar sanırım :D
  • Türk adını ağzına alırken dikkatli konuşmalısın , ne idüğü belirsizlere ' Türk' etiketini yapıştırma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vAsilevsky -- 31 Ağustos 2014; 0:04:48 >
  • çapulcu penguen kullanıcısına yanıt
    sizin için bakıyorum ama ward yok ortalıkta :(
  • Beyler sabahtan beri gözüm ekranda ama kod falan yok yani anlamadığım acaip fake hesap var. 1 kişi resim atmış onun üstüne 3-5 kişi daha Giveaway yaptığını iddia ediyor. Acaip sinirim bozuldu bakalım hayırlısı buluruz umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çerkez*

sizin için bakıyorum ama ward yok ortalıkta :(

sağolasın hocam sizide uğrastırıyoruz zahmet oluyor ama harbiden adam gibi adamsınız ben hazır beklyirum zaten kod bulursam gelirse çat diye gireyim umarım buluruz
  • neyse ki paxa giden bir Amerikan tanıdığım 1er tane alacak benim için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madfatcat

neyse ki paxa giden bir Amerikan tanıdığım 1er tane alacak benim için :)

bi de bana aldırsan qnq
  • Bilet kodları bulup siteye girdiklerimiz ne zaman eklenecek hesabımıza? ve neler gelicek bilgisi olan var mı?
  • Bu sefer sanirim bir seyler kapamayacagim , hem memleketteyim hem hotspottan giriyorum hemde yerim cok rahatsiz oldugu icin dayanamadim kapattim pc yi , zaten 2-3 velet surekli fotolari paylasip giveaway vs. Yaziyorlar onlarada iyi bir sovdum aksam aksam rahatladim herkese kolay gelsin iki kostumede iht. vardo fakat kismet degilmis , zaten redditte ölü hic bulma sansim yok ben yatar size kolay gelsin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.