Şimdi Ara

PATEN ile ilgili Sorular&Cevaplar (Habere konu olmuşuz, Link geldi) (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
692
Cevap
51
Favori
176.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ahaha merhabalar konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın

https://m.n11.com/voit-performance-paten-3842-mavi-syh-P299726145?cid=700501

Bu ürünü tavsiye eder misiniz? Ilk defa kullanacağım bu yüzden para harcamak istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende kaymak istiyorum

• prenssabahattin kullanıcısına yanıt
    Izmirdeyseniz buyrun birlikte kayalım

• Arkadaslar neden istanbulda roller skater, 4 tekerli erkek pateni bulamiyorum ? Heves ettim fakat hep fitness urban normal patenler var.

• Oxelo fit100 başlangıç için önerir misiniz?

• arkadaşlar paten bisiklet kadar zevkli midir bu arada ve bisiklet gibi uzun süre gidebilir miyiz ayrıca hız açısından nasıldır bisikletle karşılaştırılınca
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Powermove -- 26 Şubat 2020; 18:22:16 >
  • Merhaba,

Birkaç yıllık paten tecrübem var ancak uzun bir ara vermiştim. Bütçem kısıtlı biraz.

https://www.deltaspor.com.tr/delta-0151-inline-skate-silikon-teker-aluminyum-paten-10293

Bu paten nasıldır? Başka önerileriniz var mı? Amacım hareket yapmak değil. Sadece sürmeyi amaçlıyorum. Ayrıca asfaltta kullanıldığında çabuk mu deforme olur

• Paten yeni başladım, yalnız şöyle bir problemim var baya baya öğrendim diyebilirim ama sol ayağımı dik basamıyorum, bedensel bir problemim yok paten den olduğunu düşünüyorum böyle bir şey yaşayan var mı? Patenleri decathlondan aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hellboy940

Paten yeni başladım, yalnız şöyle bir problemim var baya baya öğrendim diyebilirim ama sol ayağımı dik basamıyorum, bedensel bir problemim yok paten den olduğunu düşünüyorum böyle bir şey yaşayan var mı? Patenleri decathlondan aldım.

Patenin ayaküstü olan cırtlarını iyi sıktığınızdan, patenin ayağı sardığından emin olun. Sorunun tam kaynağının patenden mi yoksa alışkanlıktan mı olduğunu anlamak için çevrenizde halihazırda paten kayan birinin pateni denemesi lazım. Bazı patenler başta yanlış kullanıldığı için içe esneme yapabiliyor bottan. Eğer öyle bir durum yoksa alışkanlıktandır.

• Powerslide Playlife Bronx II patenim var. Sürerken birkaç tekerden sesler gelmeye başladı. Alalı da çok uzun zaman oldu. Sanırım rulmanlarını temizlemem lazım ama rulmanları çıkartamadım. İnternetten araştırdım, rulmanı ayıran (spacer) 2 tip parça var: long sleeve ve floating. Benim patendeki long sleeve spacer gibi görünüyor ve 6 mm sanırım. O nedenle internette bulduğum videolardaki gibi alyan ile bükerek çıkartmak mümkün değil. İterek çıkartmak gerekli. Bunun için de basit bir alet arıyorum veya nasıl çıkartabileceğime dair öneriler varsa alabilirim! Yurt dışında 3-5 dolara çok basit aletler var ama Türkiye'de bulamadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• HitTheLights H kullanıcısına yanıt

Biraz daha araştırdım. 6 mm long sleeve spacer'a sahip tekerlekten rulmanı çıkarmak için 7mm cıvarında bir obje (vida vb) ile iterek çıkartabiliyorsunuz. Ben diş fırçasının arkasını kullandım, işe yaradı. Rulmanları temizleyecektim ama rulmanın kapağını bir türlü çıkartamadım. Sonra biraz daha araştırdım. 3 tip rulman kapağı varmış, plastik, yuvarlak tel ile kitlenen ve baskılı açılmayanlar. Bendeki de açılmayan rulmanmış. Biraz üzdü doğrusu. Yeni rulmanlar almam gerekecek. Bendeki rulmanın fotoğrafını buraya koyayım, belki işe yarar anlamak açısından

PATEN ile ilgili Sorular&Cevaplar (Habere konu olmuşuz, Link geldi)

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.