Şimdi Ara

Patch'de İnternet Hızının Düşmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, 20MBps internet kullanıyorum hızdan gayet memnunum ve hiçbir yerde sorun yaşamıyorum fakat format attıkdan sonra lolü tekrar kurayım dedim bir yere kadar çok iyi güzel geldi fakat patch atarkenki hızı 50 KBpslere kadar düştü fakat internetin hızında hiçbir değişme yok sadece patch'da oluyor ve 2 GB'lik patch için yaklaşık 10 saat diyor...

Sizce ne yapmalıyım?

Bkz:

Speed Test Sonucu İçin Tıkla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lationem -- 15 Aralık 2013; 0:46:24 >

• Bilgisayarı açık bırak uyu. Anca yüklenir. Patchin yüklediği yerle ilgili sıkıntı var. Senin internetinde sıkıntı yok rahat ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persheid1903

Bilgisayarı açık bırak uyu. Anca yüklenir. Patchin yüklediği yerle ilgili sıkıntı var. Senin internetinde sıkıntı yok rahat ol.

İlgilendiğiniz için teşekkür ediyorum öncelikle, şuan patch'dan çıksam tekrar girdiğimde kaldığı yerden devam edermi?
  • Aynı sorun gittiğim 2 internet kafede de var. Sorun sende değil dert etme .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lationem

quote:

Bilgisayarı açık bırak uyu. Anca yüklenir. Patchin yüklediği yerle ilgili sıkıntı var. Senin internetinde sıkıntı yok rahat ol.

İlgilendiğiniz için teşekkür ediyorum öncelikle, şuan patch'dan çıksam tekrar girdiğimde kaldığı yerden devam edermi?

Başa alıyor maalesef.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lationem

quote:

Başa alıyor maalesef.

Lütfen Ciddi Olmadığını Söyle :'(
  • Finish!!

Sorunun bir an önce düzeltilmesi gerek, format attığıma pişman oldum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.