Şimdi Ara

Paspas alti döşemeleri nasıl temizlerim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arabanin icini sifir gibi yapmayi dusunuyorum yaklasik 3 yildir temizlenmedi ancak nasil temizlerim hicbir bilgim yok araba temizligindende pek anlamam . Eskisehirdeyim araba 530i 93model . Simdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya el becerin olacak yada paran hangisine göre tavsiye vermemi istersin?

• Paran mı yok vaktin mi ?

Paran yoksa, vaktin varsa en yakın yapı marketten halı flex için temizleyici köpük ve türevi bir maddeyle taban halısına girişirsin.

Vaktin yoksa, paran varsa arabanın orası burası ellenmesin diyorsan ver detaya temizlesinler.

Paran varsa, vaktin varsa ama yapmışken tam olsun diyorsan ver bir döşemeciye sıfırdan tekrar kaplasın.

Paranda vaktin de yoksa ya öyle binmeye devam edeceksin yada arabayı satıp daha temizini bulacaksın :)
  • Vaktim fazlasiyla var kopukle girisicem ama curumesin arabanin ici nasil kurulucaz.

• ıslak süpürge ile çektirip güneşe bırakıcan yada ahtapot makinası olan bir yerde kurutcan...
  • Hocam kurumuş çamurlar çok sıkıntı benim kıştan kalma kurumuş çamur vardı yapışmış resmen halı yıkama makinası ile üstünden 2 3 kere geçtim hâlâ daha az bir şey var.

Halı yıkama makinası ile ıslatıp biraz bekledim sonra çektim makinanın vakumuyla suyu diğer gün kavurucu güneşin altına koydum camlar ve sunroof açık şekilde gün sonunda her yer tamamen kurumuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnym97

Hocam kurumuş çamurlar çok sıkıntı benim kıştan kalma kurumuş çamur vardı yapışmış resmen halı yıkama makinası ile üstünden 2 3 kere geçtim hâlâ daha az bir şey var.

Halı yıkama makinası ile ıslatıp biraz bekledim sonra çektim makinanın vakumuyla suyu diğer gün kavurucu güneşin altına koydum camlar ve sunroof açık şekilde gün sonunda her yer tamamen kurumuştu.

hocam inanırmısınız gaz pedalının altındaki çamur belki 10 yıllık büyük ihtimalde döşemeyi çürütmüştür zaten, bir arkadaştan vakumlu süpürge buldum yarın öglene dogru girişicem güneşin altına koyucam heryeri açık şekilde bakalım sonuç ne olacak.

herkese teşekkürler yorumlar için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.