Şimdi Ara

Pasaport Kayıtlı Telefon ve Numara Taşıma Sorunu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
5
Favori
83.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İlk taşımamda yaşadığım problem btk 8 saatte güncelleme zart zurt diyerek çözmüştü, birkaç kere aramıştım. 8 saat su devirde internetsiz kalmak çağ dışılık. Dün de yine taşıma yaptım, bu telefonumda 2. numara taşımam oldu ve bu taşımamda hiç bir problem olmadı. Denilen saatte açıldı. Bilginize.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sabah 7 de btkyi aradım ama hala açılmadı.Turk Telekom’a geçiş yaptım bu arada.

• pasaport ve hat aynı kişi adınaysa sorun olmuyor.

• pasaport ve hat sahibi kendim olmasina ragmen sorun var. vodafonedan turk telekoma gecis yaptim pazar gunu. bu sabah 05:30 gibi yeni hattinizi takabilirsiniz mesaji geldi. Turk telekomun verdigi hatti taktim fakat servis yok hatasi geldi.

Burdaki arkadaslarin yaptigi gibi BTK yi aradim baska arkadastan ve en gec 24 saat icinde sorun cozulcegini soyledi. yarim saate bir telefonu acip kapatin dedi bu arada. IMEI no tel no bilgisini de paylastim BTK ya. Ama 3 saati gecmesine ragmen henuz acilmadi. Hala beklemedeyim...

• cocarca33 kullanıcısına yanıt

Bizim de bugün başımıza geldi. Kaç saatte açıldı sizin aynı Vodafonedan telekoma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kaç ay önce bende TT ye taşımıştım 3 saat gibi bir süre sonra şebeke geldi.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.