Şimdi Ara

Pasaport kayıtlı cihaz almayın aldırmayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iPhone XS Max... kapanmayacağına dair yeminler edilerek satılan cihazı arkadaşım almış bulundu..

Sizlerinde başı yanmasın
    Pasaport kayıtlı cihaz almayın aldırmayın

• Satan adamın kahpeligi. Adam pasaport hakkı için ayni sureyi yine bekleyecek ama arkadaşını yakmış.
  • Harbiden ne saçma bir muhabbet ya sırf adilik olsun diye silmişler. Yine 3 yıl beklemek zorunda ama bile bile sildi belki de.
  • Tam bir utanmazmis bu adam. Parasını verip almış bu ahlaksızlık nedir... başlık biraz genelleyici olmuş. Alırken usule uygun satış sozlesmesi yapılmalı. Tüm yasal durumları yazarak imza TC kimlik bilgileriyle beraber. Bu sözleşme iki tarafın da içini rahat ettirecek. Birşey olursa fatura niteliğinde diye biliyorum sozlesme
  • iphone 6s kullanıyorum kendi pasaportuma kayıtlı. Güvenilir insanlardan alın
  • Simdi arkadasiniz ne yapacak tekrar kayit mi?
  • cihazı yedek parçacıya satabilirse satacak. Ya da yüksek kaliteli kamerası olan lpod olarak kullanacak.
  • yagızalp Y kullanıcısına yanıt
    cok uzuldum arkadasiniza gecmis olsun. Satmak yerine artik en kotu ihtimal yeni cihaz alacagina tekrar kayit yaptirma sansininiz yok mu dostum?
  • Kesinlikle kötü bir durum
  • İmei kaydı iptal edilen cihaz kara listeye alınır ve bir daha asla kullanılamaz maalesef...
  • Yurtdisinda yasayan birine satin imkaniniz varsa.ipod olarak kullanmaktan iyidir.
  • Gecmis olsun.Neden böle islerle ugrasir bizim milletimiz anlamiyorum.Sanki bir faydasi olacak .
  • Confather kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım parça parça satarken bizim gibi bir millet ederini vermez. İsine nasil gelirse kafasindadir karsi tarafi hiiic dusunmez.. Zaten telefon gitti ne gelirse gelsin demeyin. Kesinlikle yurtdisiyla bağlantı kurun orada sahibinden gibi siteler var ilan koyun dövizle satın alacaklar zaten satın gitsin öyle. O cihazı parcalatma derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-37F4B34B4 -- 12 Temmuz 2019; 17:58:15 >
  • Geçmiş olsun. Yabancıların olduğu gruplarda yazın, alan muhakkak çıkar aksi halde Türkiyede insanlar acımasız utanmadan 1-2 bin lira teklif edenler bile olur. Facebook gibi sosyal medyada expat Turkey, expats Turkey gruplarına yazın alan muhakkak ki çıkacaktır. Benim telefon sağlam olmasa ya da yakın zamanda yurda gelmeyi düşünüyor olsaydım alırdım herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufd84 -- 12 Temmuz 2019; 22:31:4 >
  • kimse durduk yere imek iptal ettirmez. Kim bilir telefon sahibi hangi suça karıştı da imek sahibinin başını yaktı kim bilir?
  • Yurt dışında satmak en mantıklısı.
  • Acaba eğer e-sim kayıtlı değilse e-sim teknolojsi gelince e-simi kayıt ettirip kullanılmaz mı?
  • Arkadaşlar BTK ile görüştük yeni bir pasaportla kayıt edebileceğimizi söylediler, şimdi yorumları okuyunca aklıma şüphe düştü yok mu böyle bir şey?
  • Kipırs Çipırs kullanıcısına yanıt
    Yeniden kayıt mümkün ama 3 yıl boyunca pasaport sahibinin üzerine olan hat ile kullanabilirsiniz sadece.

Ekleme : 29 mayıstan önce giriş yapan birini bulursanız 3 yıl kilit olayına gerek kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 13 Temmuz 2019; 17:58:22 >
  • yagızalp Y kullanıcısına yanıt
    Batum yada kıbrıs giriş çıkış yapsın. O evrakla kayıt ettirsin yazık günah parça fiyatına satılırmı o cihaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.