Şimdi Ara

PART TİME İŞ ARIYORUM DİYENLER, İNTERNETTEN PARA KAZANMAK İSTEYENLER VE YENİ İŞ FİKİRLERİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Part time iş arıyorum diyenler ve bunu internetten araştıranlar birçok firmayla karşılaşmış olabilirler. Çok iyi olan firmaların yanında işini pekte iyi yapmayan firmalarda mevcut ne yazıkki. İş arayanlar için en büyük tavsiyem çalışacakları firmaları iyi seçmeleridir. Çünkü network marketing adı altında çalışan birçok firma var ve hepsininde farklı farklı sistemleri var ve bu sistemler aslında uzaktan çok kolay görünen fakat içine girince zorlaşan sistemlerdir. Mesela karmaşık puan sistemleri vardır. Size direkt olarak para vermek yerine önce puan verirler ve sonra puana göre gelirinizi hesaplayarak sizin kafanızı karıştırırlar. Bunlara karşı çok dikkatli olmalısınız. Birde ikili kol denge sistemleri vardır. Bu ise bambaşka bir zorluk nedenidir. Çünkü bir kolunuzda 1000 kişi olsa dahi diğer kolunuzda bir hareket olmadığı zaman kesinlikle para kazanamazsınız. Bunlara karşıda dikkatli olunmasını tavsiye ederim. iş arıyorum diyenler, part time iş isteyenler, internetten para kazanmak isteyenler ve yeni iş fikirleri araştıranlar bu hususlara çok dikkat etmelidirler... Size tavsiyem sistemi hiç karmaşık olmayan, denge sistemiyle çalışmayan, ve kazançları puan olarak değilde direkt para olarak hesaplayan firmalarla çalışmanız.
    İsterseniz sistemi çok basit olan denge sistemleriyle hiç uzaktan yakından alakası olmayan ve verdiğiniz emeğin karşılığını anında alabileceğiniz bir sistem hakkında size bir örnek vereyim.
    İsterseniz BURAYA TIKLAYIP siteyi inceleyebilirsiniz. Ama kısaca bahsetmek gerekirse, hiç denge sistemi olmayan, kafa karıştırmayan ve yaptığınız en ufak bir şeyin bile karşılığını hemen anında alabileceğiniz harika bir sistem. Ve en önemliside GÜNLÜK ÖDEME ALABİLİYOR OLMAK. Herhangi bir alt limit olmadan hesabınızdaki para 10 tl bile olsa hemen anında çekebiliyorsunuz paranızı.
    Bu yüzden 7 yıllık network marketing ve internetten para kazanma konularındaki tecrübelerimden sonra böyle bir firmayı keşfetmiş olmam bence bulunmaz bir nimet ve bu nimetten herkesin faydalanmasını isterim. Part time iş olarak yapabilmek, tamamen evden çalışabilmek ve interneten para kazanmak için harika bir sistem bence.
    * Yeni İş Fikirleri araştıranlar, iş arayanlar internetten para kazanmak isteyenler, ve bu iş için güvenilir bir firma arayışı içinde olanların dikkatle incelemesi gereken bir konu bu.
    HERKESE BOL KAZANÇLAR DİLERİM.

<<<SİSTEMİ BURAYA TIKLAYIP İNCELEYEBİLİRSİNİZ>>>

• PTC SİTELERİNDEN PARA KAZANAYIM DERKEN PARA KAYBETMEYİN!

PTC sitelerin sayısı bir hayli artmakta. Sürekli yeni PTC siterin açılıp kapaNdığı veya ödeme yapmadığını çok sık rastlar olduk.

Scam (sahte) site ne demek?

Scam siteye ödeme yapmayan site de diyebiliriz. Siteye scam denebilmesi için çeşitli sebepler var.

1. Ödeme yapmaması,
    2. Üyeleri banlaması,
    3. Üyelerin hesaplarını - yönde değiştirmek,
    4. Sitenin çok sık kapanması- açılması,
    5. Direct reflerin silinmesi,
    6. Sitenin bir foruma sahip olmaması,
    7. Adminin support ticketlara(sebepsiz yere) 48 saat içinde cevap vermemesi,
    8. Ödemelerin söylenen zamanlarda yapılmaması, çok gecikmesi, sadece bir kaç üyeye ödeme yapılması,
    9. Cashout'un yüksek olması (örn: $50 - $1000),
    10. Per Clickin $0,03 ten yüksek olması (örn: $0,1 - $1),
    daha maddeler eklenebilir ben daha önemli olanları yazdım. Bu maddelerden herhangi birine sahip bir ptc sitesi bizim görüşümüze göre bir scam sitedir.

2007-2008 yılından bu yana düzenli ödeme yapan 2 PTC sitesini sizin için paylaşmak istiyorum.

PROFESYONELLER İÇİN

1.nci Site:

Clixsense

# 2007 yılında kurulmuştur.

# Ödeme günleri Pazartesi ve Cuma ( Hiç aksamaz )

# Haftada en az 2 kez $1 civarında anket gönderir.

# MiniJoblar ile günlük $2 - $3 kazanılabilir.

# ClixGrid oyunu ile extra $5 - $10 kazanabilirsiniz.

# Premium üyeler tıklama başına $0.01 -$0.02 kazanır.

# Standart ve Premiumlara 1.nci sıra referansların premium yükseltmelerinden extra $2 öder.

Ayrıca Premiumlara 2. 3. 4. 5. 6. 7. ve 8.nci sıra bütün referansların Premium yükseltmelerinden

extra $1 öder.

# Cash out standartlar için $8 premiumlar için $6

Referansımdan kayıt olan arkadaşlara kazanmanın püf noktalarını en ayrıntılı şekilde anlatıyorum.

Her zaman destek olurum.

Daha Ayrıntılı Bilgi ve Kayıt Olmak İçin:

http://bygirisimci.blogcu.com/reklam-tiklayarak-para-kazanma/19918911

PART TİME İŞ ARIYORUM DİYENLER, İNTERNETTEN PARA KAZANMAK İSTEYENLER VE YENİ İŞ FİKİRLERİ

http://www.clixsense.com/?6996323

2.nci Site:

Neobux

# 2008 yılında kurulmuştur.

# Minimum ödeme $2

# Anında ödeme

# Günlük en az 30 reklam.

# Referans kiralama

# Minijoblardan ayda $ 250 kazananı gördüm.

# Adprriz ile her bir reklam tıkladığınız reklamdan üç adet adprize kazanırsınız bunlara tıklayarak aşağıdaki hediyelerden birini kazanabilirsiniz;

Hergün dağıtılan hediyeler ve adetleri

Üyelikler (12 adet golden üyelik her biri $90 dolarda = $1080):
    12 x Golden membership = $1080

Para ödülleri ($1300 divided in 1209 prizes):

600 x $0.25 = $150
    300 x $0.50 = $150
    150 x $1.00 = $150
    100 x $2.00 = $200
    30 x $5.00 = $150
    20 x $10.00 = $200
    6 x $25.00 = $150
    3 x $50.00 = $150

Yukarıda da dediğim gibi referansımdan kayıt olan arkadaşlara kazanmanın püf noktalarını en ayrıntılı şekilde anlatıyorum.

Her zaman destek olurum.

http://bygirisimci.blogcu.com/neobux-ile-aylik-1000-gelir-yatirimsiz/19940047

http://www.neobux.com/?r=bygirisimci

• PTC SİTELERİNDEN PARA KAZANAYIM DERKEN PARA KAYBETMEYİN!

PTC sitelerin sayısı bir hayli artmakta. Sürekli yeni PTC siterin açılıp kapaNdığı veya ödeme yapmadığını çok sık rastlar olduk.

Scam (sahte) site ne demek?

Scam siteye ödeme yapmayan site de diyebiliriz. Siteye scam denebilmesi için çeşitli sebepler var.

1. Ödeme yapmaması,
    2. Üyeleri banlaması,
    3. Üyelerin hesaplarını - yönde değiştirmek,
    4. Sitenin çok sık kapanması- açılması,
    5. Direct reflerin silinmesi,
    6. Sitenin bir foruma sahip olmaması,
    7. Adminin support ticketlara(sebepsiz yere) 48 saat içinde cevap vermemesi,
    8. Ödemelerin söylenen zamanlarda yapılmaması, çok gecikmesi, sadece bir kaç üyeye ödeme yapılması,
    9. Cashout'un yüksek olması (örn: $50 - $1000),
    10. Per Clickin $0,03 ten yüksek olması (örn: $0,1 - $1),
    daha maddeler eklenebilir ben daha önemli olanları yazdım. Bu maddelerden herhangi birine sahip bir ptc sitesi bizim görüşümüze göre bir scam sitedir.

2007-2008 yılından bu yana düzenli ödeme yapan 2 PTC sitesini sizin için paylaşmak istiyorum.

PROFESYONELLER İÇİN

1.nci Site:

Clixsense

# 2007 yılında kurulmuştur.

# Ödeme günleri Pazartesi ve Cuma ( Hiç aksamaz )

# Haftada en az 2 kez $1 civarında anket gönderir.

# MiniJoblar ile günlük $2 - $3 kazanılabilir.

# ClixGrid oyunu ile extra $5 - $10 kazanabilirsiniz.

# Premium üyeler tıklama başına $0.01 -$0.02 kazanır.

# Standart ve Premiumlara 1.nci sıra referansların premium yükseltmelerinden extra $2 öder.

Ayrıca Premiumlara 2. 3. 4. 5. 6. 7. ve 8.nci sıra bütün referansların Premium yükseltmelerinden

extra $1 öder.

# Cash out standartlar için $8 premiumlar için $6

Referansımdan kayıt olan arkadaşlara kazanmanın püf noktalarını en ayrıntılı şekilde anlatıyorum.

Her zaman destek olurum.

http://bygirisimci.blogcu.com/reklam-tiklayarak-para-kazanma/19918911

http://www.clixsense.com/?6996323

2.nci Site:

Neobux

# 2008 yılında kurulmuştur.

# Minimum ödeme $2

# Anında ödeme

# Günlük en az 30 reklam.

# Referans kiralama

# Minijoblardan ayda $ 250 kazananı gördüm.

# Adprriz ile her bir reklam tıkladığınız reklamdan üç adet adprize kazanırsınız bunlara tıklayarak aşağıdaki hediyelerden birini kazanabilirsiniz;

Hergün dağıtılan hediyeler ve adetleri

Üyelikler (12 adet golden üyelik her biri $90 dolarda = $1080):
    12 x Golden membership = $1080

Para ödülleri ($1300 divided in 1209 prizes):

600 x $0.25 = $150
    300 x $0.50 = $150
    150 x $1.00 = $150
    100 x $2.00 = $200
    30 x $5.00 = $150
    20 x $10.00 = $200
    6 x $25.00 = $150
    3 x $50.00 = $150

Yukarıda da dediğim gibi referansımdan kayıt olan arkadaşlara kazanmanın püf noktalarını en ayrıntılı şekilde anlatıyorum.

Her zaman destek olurum.

http://bygirisimci.blogcu.com/neobux-ile-aylik-1000-gelir-yatirimsiz/19940047

http://www.neobux.com/?r=bygirisimci

• Evden çalışarak internetten para kazanma stratejileri için TIKLAYINIZ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.