Şimdi Ara

Parmak izi ve Garanti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
6.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Internette 2.el Iphone 6 lar var parmak izi okuyucusu calismayan.Yaklasik 200-300 lira daha uygun fiyatli.Bu cihazlar garantili faturali.Parmak izi garanti kapsamina girmiyor mu.
    Ikinci olarakta 2.el Iphonelarda Icloud ve benzeri bi sorunla karsilasmamak icin ne yapmaliyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre4335 -- 7 Mayıs 2016; 11:49:49 >

• emre4335 kullanıcısına yanıt
    Hocam parmak izi sensörü bozuk cihazlarda dikkatimi çeken çoğunun ekranının değişme sebebiydi. Belki bana öyle denk geldi. Dikkat edin derim. Servis dışında ekran değişmiş ise zaten garanti maranti kalmıyor
  • Aynen genelde ekran değişimi olduğu için parmak izi çalışmıyo. Bi de mantıken garantisi devam etse zararına bozuk satıcağına verirdi servise.
    Kulaklık girişi yada parmak izi okuyucusu çalışmıyorsa ekranı garanti haricinde değişmiştir. Satın almayın. O kadar para verip 200-300 TL'den tasarruf etmek için dandik alet almak ahmaklık olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atmosferikmotor

Kulaklık girişi yada parmak izi okuyucusu çalışmıyorsa ekranı garanti haricinde değişmiştir. Satın almayın. O kadar para verip 200-300 TL'den tasarruf etmek için dandik alet almak ahmaklık olur.
    ekran değiştirirken eski home buttonu nu niye takmıyorlar ?
  • Touch id garanti kapsamına girer de sizin o gördüğünüz garantisi olmayan veya bitmiş cihazlardır aksi bir durum olsa satan kişi zaten garantiye verip o şekilde satar cihazı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam parmak izi sensörü bozuk cihazlarda dikkatimi çeken çoğunun ekranının değişme sebebiydi. Belki bana öyle denk geldi. Dikkat edin derim. Servis dışında ekran değişmiş ise zaten garanti maranti kalmıyor
    Tesekkurler hocam.Peki 2.El iphone alirken nelere dikkat etmek lazim.Icloud hatalari olan cihazlar var ciddi bir problemmis.Bu problemi yasamamak icin ne yapabilirz
    Bir kaç aylık cihazlara bakmanızı tavsiye ederim öncelikle. Sonra apple kimliğinden çıkış yapılmış olmasına dikkat edin. Ön ve arka kamerayı, parmak izi sensörünün çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Kasada ezilme olmamasına dikkat edin. Rutin kontrollerini yapın.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Ekrana monte olduğu için ;)
  • quote:

Ekrana monte olduğu için ;)

ekran monte değil sökülebiliyor.videolardan baktım
    Yanlış anlamışsınız. Parmak izi sensörü ekrana monte edilmiş demek istedim. ;)
  • quote:

çok doğru bilgidir arkadaşa tşk ederim dikkate alınması gerekn bilgidir orjınal hom tuşunu neden takmıyorlar sorusuna ise cihaz iyi darbe almıştır hom tuşu filmi yırtılmıştır
  • quote:

anlamadım hala.
    iphone 6 home tuşu niye satılıyor o zaman yedek parça olarak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

anlamadım hala.
    iphone 6 home tuşu niye satılıyor o zaman yedek parça olarak ?

Alıntıları Göster
    homtuşunun altındaki çiphttps://www.youtube.com/watch?v=Enkyc7phATc 53 hatası alınırdı eskiden artık yazılımla bu sorun çoğunlukla ortadan kalkıyor homtuşu değiştiğii zaman parmak izi çalışmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbu -- 7 Mayıs 2016; 13:29:26 >

Hocam pardon ben yanlış hatırlıyormuşum. Parmak izi sensörü değişiyor. Karıştırdım. Yazılım güncellemesi ile düzeltildi hatırladığım kadarıyla. Çünkü eskiden değiştirildiğinde çalışmaz hale geliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

homtuşunun altındaki çiphttps://www.youtube.com/watch?v=Enkyc7phATc 53 hatası alınırdı eskiden artık yazılımla bu sorun çoğunlukla ortadan kalkıyor homtuşu değiştiğii zaman parmak izi çalışmaz

iphone 6 plusın ekranı değiştilirken eski touch id yerine takılabiliniyor mu ?
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    ekranınız kırık iken Touch ID'yi çalışıyorsa yeni ekran takıldığında sizin homtuşunuz (Touch ID ) kulalklık sensör önkamera yeni ekranın üzerine aktarılır eğer ekran kırık iken Touch ID' çalışmıyorsa sonrada çalışmaz önceden homtuşu (Touch ID'i) değişmiş olan cihazlarda program atıldığı zaman 53 hatası alırdınız şimdi apple çıkardığı yeni yazılımla bu sorun çoğunlukla ortadan kalmıştır ama Touch ID' çalışmaz parmak izi okumaz ama basma işlevini yerine getirir homtuşu değişmiş cihazlar için geeçerli ekran değişimi parmak izi okumayı etkilemez homtuşunda sıkıntı yok ise buarada arkadaşlar yazım hatalarım için özür dilerim gözden kaçırdığım birşeyler var ise arkadaşlarım tamamlayacaktır

• quote:

quote:

tabiki zaten takılmak zorunda homtuşunuzda okumasında basmasında sorun yok ise

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbu -- 7 Mayıs 2016; 14:26:14 >

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler

Alıntıları Göster
    ben ne tuşu değiştirdim nede ekranı değiştirdim. buna ragmen parmak izi okumuyor. sadece bir defa ekran üstü düştü ondan sonra hiç çalısmadı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.