Şimdi Ara

parmak çıtlatanlar dikkat (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
21.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ouz55

tek bir parmağımı 3 yerinden çıtlatabiliyorum 30 parmağım olduğuna göre 30*3=90 kez parmak kıtlatıyorum günde 10 kez yapsam 900 kez sırtımıda 10 kez kıtlatsam her kıtlamada 10 kıt sesi rahat duyuluyo etti 100 günde 1000kez eklemlerimi kıtlatıyorum yaşasın kıtlatmak

Sen insan değilsin heralde 30 parmağın olduğuna göre.

Lütfen alınma.

• quote:

Orjinalden alıntı: gülen_kız
    Aynı parmağınızı arka arkaya çıtlatamazsınız. Bir süre beklemeniz gerekir, çünkü gaz kabarcıklarının sıvı içerisinde tekrar oluşması biraz zaman alır.

Bu kısma katılmıyorum sağ işaret parmağımın ucunu 1 dk boyunca çatçatçat yapıyordum geçen sene ama şu an yok
  • Benim de bütün eklemlerim çatırdar, ama ayak bileklerim en arızası. Özellikle basamak çıkarken her adımda çok aşırı bir çıtlama sesi geliyor; hatta patlama bile diyebilirim buna!

Doktora gideyim diyorum ama çare var mıdır buna acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: lonely_man

quote:

Orjinalden alıntı: ouz55

6tek bir parmağımı 3 yerinden çıtlatabiliyorum 20 parmağım olduğuna göre 20*3=90 kez parmak kıtlatıyorum günde 10 kez yapsam 600 kez sırtımıda 10 kez çıtlatsam her kıtlamada 10 çıt sesi rahat duyuluyo etti 100 günde 700kez eklemlerimi çıtlatıyorum yaşasın çıtlatmak

Sen insan değilsin heralde 30 parmağın olduğuna göre.

Lütfen alınma.

pardon ya ne 30 parmağı kafam biraz karışıkta saol uyardığın için

• banyoya giriyorum ses orda çok güzel çıkıyo çatır çuturr canım çekti yine çıtlatcam
    ama çok güzel oluyo benim hoşuma gidiyo ayrıca da rahatlatıyo insanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi De Morgan -- 8 Kasım 2008; 12:17:33 >
  • sağ elimin baş parmağında bazen bir gerilme oluyor..bilmiyorum neden..avcumun içine doğru kırdığımda kendi çıtlıyor..
    kireçlenme falanmıki
    öyle parmak kütletme gibi alışkankan lıklarım yoktur..
  • gaz kabarcıklarının gücünü bilmeyenler ; " KAVİTASYON" kelimesini araştırsınlar derim. kavitasyon olayı akışkanların bulunduğu borularda olur. ve bu olayın sonucunda borulardaki oluşan durumu gördüklerinde bir daha parmaklarını çıtlatamayacaklardır.
  • parmak çıtlatmanın bi zararı YOK Felç Felan Yapmaz Aralardaki Havayı Alıyo ... xD
  • en çok sevdiğim belimi çıtlatmak. yaptıktan sonra acayip rahatlıyorum. belim tutulmuşsa hemen düzeliyor. istediği kadar genişlesin umrumda değil. zaten otura otura ayı gibi oldum. uzmanıyım bu işin havada karada suda heryerde çıtlatırım heryerimi. çıtlatamadığım yer yok.

aynı parmak üst üste çıtlamaz diyenler: aynı parmak değil aynı eklem yeri üst üste çıtlamaz.
  • valla çok yararlı bilgiler sağol
  • çok uzun yazıydı okuyamadım zararını,ama sanırım parmak çıtlatan büyük günaha giriyor ve cennete
  • ßende ASker'de Hep Çıtlatırdım Bir Gün Komutanın Odasına Giderken Çıtlattım
    Komutan Bilal Yapma İler'de Ellerin Titremeye Başlar Dedi.
    Valla açık diim Hiç Dinlemedim Hala Çıtlatıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Brother~ -- 8 Kasım 2008; 13:10:25 >
  • Elim , boynum , ayaklarım belim heryerim çıtlıyor bırakmaya çalışıyorum özellikle boynumu ama hemende bırakılmıyor ki
  • bencede çok sakıncalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UcanHollandali

ayağımı döndürünce çıtlıyo ne yapcm

+1
  • Bildiğim kadarıyla bir zararı olmayıp geçici bir süreliğine daha fazla hareket kabiliyeti sağlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airea

Kesin çok zararlı olduğuna eminim, hele hele boyunu çıtlatmak felan çok tehlikeli, ben de bırakmaya çalışıyorum, insan farkında olmadan yapıyor bunları. Boyun çıtlatılırken mazallah felç olma ihtimalimiz bile var, çok tehlikeli...

Boynumu çıtlatmıştım ve sonuçta boynum tutuldu
  • Bunca yıldır çıtlatıyorum hatta katur kütür gidiyor her saniye çıtlıyor her yerim nereme vursan katür kütür ses gelir kemik adam oldum çıktım :)
  • çıtlatan öldüde çıtlatmayan ölmedi mi?
  • Benim bildiğim de tamamen zararsız olduğu. Hangi kaynaktan alınmış bu yazı?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.