Şimdi Ara

PARK LAMBASI DEĞİŞİMİ!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
6.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2000 Model(Dürbün Göğüs) Polo Classic sahibiyim. Öncelikle araçlarda modifikasyon ve makyaj konularıyla pek ilgilenmem ancak geçenlerde mağazanın birinde gezinirken gözüme ledli park lambası takıldı bende aldım
    Nede olsa kolaydır değişimi gibi bir düşünceye kapılarak aracıma atlayıp eve geldim ve kaputu açtım ki kolay falan birşeye benzemiyor. Nereye baktıysam birşey anlayamadım Bu park lambalarını nasıl değiştireceğim kendim değiştirip öğrenmek istiyorum sanayi bulunduğum yere uzak üşeniyorum sanayiye gitmeye. İşin ehli arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim

• Kaputu açın ve far modülünün arkasındaki kabloları takip edin. Park ampülünüz farın hangi tarafında kalıyorsa orada plastik bir duya giden iki kablo göreceksiniz. Sadece iki kablo olacak, diğer ana ampüllerden farklıdır. Pense ya da kargaburnu yardımı ile duyu kendinize doğru çekin ve çıkarın. Ampülle beraber yerinden çıkacak. Ampülü elinizle çekin, ve yenisini takın. Daha sonra duyu nasıl çıkardıysanız yerine oturtun.

Eğer parkları açtığınızda ampüller yanmıyorsa ampülleri ters takmışsınız demektir, çıkarın ve diğer şekilde takın.

Kolaygelsin.

Verdiğim konu işinize yarayabilir. Araç farklı ama yöntem aynıdır.

http://www.skodaturkey.com/showpost.php?p=19990&postcount=36

• ustam çok basit bir iş de sizde yürek yok yapmaya yoksa çok çok basit.. kaç tl ye aldınız led'i büyük ihtimal t10 dur duyu.. kaç ledli ve fiyatı ne kadar'a
  • bende led ampül satıyorum da ondan soruyorum..
  • 5-6 tl verdim sanırım 4ledli markası autokit yarın ilk iş deneyeceğim ve yapabilirsem buraya fotoğraflarla ayrıntılı koyacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.