Şimdi Ara

park halindeki araçlarla kaza (zincirleme)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugün opel astra bir araç benim park halindeki araca vurdu. benim araç da öndeki araca vurdu. herhalde vuran adam panikle arabayı geri çekmiş. ondan sonra fotoğraf çekmiş,gitmiş (kaçmış da olabilir ama çevredekiler aracın plakasını almış). benim önümdeki aracın sahibi polisi aramış .olay yeri terk olarak ben yokken tutanak tutulmuş. vuran araç sahibiyle konuştuk. ben suçu üstleniyorum tutanak tutalım diyor ama trafik biz tuttuk geçerli olmaz diyor. vuran aracın kaskosu sigortası var söylediğine göre. benim kaskom yok. benim bu durumda ne yapmam lazım? 3araç sahibi olarak tutanak tutalım mı. olay yeri terk diye karşı aracın sigortası benimkini ödememezlik yapar mı? nasıl çözebilirim bunu en kısa şekilde?

• cevap verecek yok mu arkadaşlar?
  • Polis tutanağında vuran adamın plakası yazıyor mu ? Yazıyorsa adamın kaskosuna verin tutanağı sizin masrafınızı karşılasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brian O Conner

Polis tutanağında vuran adamın plakası yazıyor mu ? Yazıyorsa adamın kaskosuna verin tutanağı sizin masrafınızı karşılasın.

öndeki aracın sahibi yazdırdığını söylüyor. raporu salı günü alacağım o zaman durum netleşir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.