Şimdi Ara

Pardus 17.5 Yeni Başlayan Eğitim Seti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
1.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Harcadığınız emek için teşekkürler...

Pardus denemek isteyenlerin (BENCE) büyük çoğunluğu HD'i bölüp başka bir partitiona kurmak istiyor. Bununla ilgili kaynak yok.

Açıkçası bu hafta içinde Ubuntu ve Elementary OS kurdum. AMA PARDUS kuramadım. Hata verdi ben de vazgeçtim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemal -- 25 Nisan 2019; 16:32:18 >
  • Kemal kullanıcısına yanıt
    ilginiz ve öneriniz için çok teşekkür ederim hocam.
    planladığım eğitim serisini tamamladıktan sonra yapacağım ilk iş gelen talep ve önerileri hatta karşılaştığımız sorunları da kapsayacak bir çalışma yapmak.

umarım sorunlarınıza cevap bulabilirim.

tekrar ilginiz ve desteğiniz için teşekkür ederim.
    görüşmek üzere.
  • bu pardus copu geri mi dondu yoksa? 10 sene once bunlarin freenode net de irc kanali vardi pardus ise yaramaz diyeni kanaldan kickliyorlardi

hayir linux zaten cop ama bir de copun ustune cop yapiyorlar

ne diyeyim allah akil fikir versin bunlara devletin az parasini cope atmadilar bu rezillik ugruna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zehir tukuren kobra -- 11 Mayıs 2019; 22:37:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zehir tukuren kobra kullanıcısına yanıt
    hocam yılların projesini tatlı diliniz ile bir anda bitirdiniz

şaka bir yana haklı olduğunuzu düşünüyorum ama özünde güzel bir çalışma ve son yıllarda hem kamuda hemde özel sektörde kullanımı yaygınlaştırılıyor.
    destekleriniz ile daha da güzel olacağına inanıyorum.

görüşmek üzere. hoşçakalın.
  • Güzel çalışma olmuş elinize sağlık
    pardusten bir ara devlet desteğini çekmişti (kamu ve kurumsal hala devam ediyordu) tekrardan mı başladı yoksa gönüllüler mi yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simtoecoten -- 26 Haziran 2019; 11:43:51 >
  • simtoecoten S kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim hocam. yeni başlayanlar için hazırlamış olduğum bir eğitim serisi.
    arayüz üzerinden bir girizgah olsun istedim. pardus 19 ile biraz daha orta seviye konulara değiniyor olacağım.

bu arada kamu kurumlarında açık kaynak kodlu işletim sistemlerinin yaygınlaştırılması için yeni bir strateji izleniyor. umarım başarılı olurlar.

havelsan ve tubitak bu konuda öncülük ediyor ve ciddi anlamda gönüllü olarak da destek olmaya çalışan bir çok kişi var.
    umarım kısa sürede çok uzun yol kat edemese de iyi yerlere geleceğini ümit ediyorum.

görüşmek üzere. kendinize çok iyi bakın hocam.
  • İlk çıktığı zmandan beri büyük bir hevesle takip ettiğim bir işletim sistemi. Set güzel olmuş emeklerinize sağlık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.