Şimdi Ara

Parça tedarik süresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim araca arkadan çarptı biri sigortadan yapılacak diye expertiz geldi parça listesi verildi. Bunlar 3 hafta önceydi. Accent eranın arka bagaj kapağını bulamamışlar sözde. Yasal olarak bir parçanın tedariği için ne kadar süre hakkı var bu sigorta şirketlerinin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• başıma gelmişti benzeri, yasal bir süre var mıydı hatırlayamıyorum. avukat arkadaşım marmara bölge müdürlüğünü arayıp çözmüştü. sonrasında 3-4 gün içinde arabayı teslim almıştım. diğer bir çözüm parçayı kendiniz alıp parasını sigorta şirketine rücu etmeniz. ben inat uğruna bu yönteme girmedim, çabuk çözülsün istiyorsanız parçayı kendiniz tedarik edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diatta1903 -- 18 Temmuz 2021; 20:13:13 >
  • Oda çözüm tabii ki o durumda fiyat farkı çıkıyor. Yani başkasının yapması gereken bir şey için para vermek istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamire onay verildiği tarihten itibaren 45 gün. Daha fazla olursa kiralık araç vermeleri gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Tamire onay verildiği tarihten itibaren 45 gün. Daha fazla olursa kiralık araç vermeleri gerekir.

bazı servisler de 21 iş günü olarak geçiyor ama bana 2 kere yurtdışından parça gelmesi gerekti biri 32 gün diğeri 39 günde geldi

• İthal araçlarda çok uzuyor süreç.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.