Şimdi Ara

Paralel portlu notebook

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. benim işim gereği uçaklara paralel portlu bilgisayar bağlayıp download edip arıza bilgilerine ulaşmam ve sistem test yapam lazım fakat bilindiği gibi artık bu laptoplar üretimden kalktı ve elimizde olanlarda artık ömrünü bitirdi. benim acilen paralel portlu bilgisayara ihtiyacım var. usb den denedik bilgi alış verişi yapamadık, internette biraz araştırma yaptım kart şeklinde olanlar var yanlız bizdeki laptoplarda böyle bir giriş yok acaba buna nasıl bir çözüm getirebilirim? fiyat konusu önemli değil yanlız geçici değil sağlam bir çözüm bulmamamız gerekiyor.teşekkürler

• Saglam bir cozum istiyorsan cozum var yalniz bu ürün oyle 1000$ a alınacak ürün değil... bu fiyatın altından kalkabilecek misiniz?
  • tabii fiyat önemli değil şuan için eğer daha detaylı bir bilgi verebilirseniz?
  • eski tip bir notebook edin sistemini 98 se yükle (xp de de dene) usb parelel çeviricisini yükle büyük ihtimalle sorunun çözülür..( programın eski işletim sistemini destekliyorsa tabii..)şu anki usb port çalışmıyorsa farklı marka deneyin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi computeron -- 10 Mart 2016; 21:17:07 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.