Şimdi Ara

[PARAF/PARAFLY] BAHAR KAMPANYASI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
30
Favori
22.642
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkür ederim.sizlere sımsıcak fırsatlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankizmir -- 18 Mart 2015; 19:18:13 >
  • Zizigo yansıyan var mı?
  • arkadaşlar diyelim şuan 100 parafpuanımız var.. bu kamp dan 75 kazandık.. 175 oldu.. 75 puanı ucak bileti alarak kullansam geriye 100 puanım kalsa .. son kazandıgım geri alınacak 75 puanı harcamış mı görcek sistem.. yani 11 mayısda geri kalan 100 puanımdan 75 puan filan geri alınmaz yani di mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

arkadaşlar diyelim şuan 100 parafpuanımız var.. bu kamp dan 75 kazandık.. 175 oldu.. 75 puanı ucak bileti alarak kullansam geriye 100 puanım kalsa .. son kazandıgım geri alınacak 75 puanı harcamış mı görcek sistem.. yani 11 mayısda geri kalan 100 puanımdan 75 puan filan geri alınmaz yani di mi?

Hocam bence şöyle yapmak lazım;

75 TL Parafly puanı tamamen kazandıktan sonra 75 + Parafly'lık bir harcama yapmalıyız. Bu durumda eski puanlara zeval geleceğini düşünmüyorum. Aksi halde büyük saçmalık olur. Sonuçta eski puanların SKT'si yok.
  • iki kartım var kampanyaya katılacağım karttaki bütün puanları diğer kartta aktararak sıfırladım. Kafam rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mulanbu

İnternet üzerinden hangi sitelerde geçerli acaba?Deneyenler yazar ve ilk mesaja eklenirse faydalı olur.Morhipo ve Zizigo geçerli.
    N11, gittigidiyor, hepsiburada da gecerli mi? Deneyen var mı?

Dikkat edilmesi gereken en önemli husus alışverişin tek çekim yapılması, taksit yapılmaması. Benim n11 alışverişim taksit seçmem yüzünden gümbürtüye gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotblastmain

quote:

İnternet üzerinden hangi sitelerde geçerli acaba?Deneyenler yazar ve ilk mesaja eklenirse faydalı olur.Morhipo ve Zizigo geçerli.

Dikkat edilmesi gereken en önemli husus alışverişin tek çekim yapılması, taksit yapılmaması. Benim n11 alışverişim taksit seçmem yüzünden gümbürtüye gitti.

Kampanya koşullarına da defalarca baktım. Ben mi kaçırdım taksit olayını?
  • Arkadaşlar bu kazanılan parafparalar ne zaman yükleniyor? Kampanya açıklamasında yazmıyor.

Alışverişi dün akşam yapmıştım. Bana kazandınız şeklinde SMS geldi ama bugün kontrol ettiğimde internet şubesinde görünmüyor. Ancak kampanyalar bölümünde Bahar kampanyasına dahil edilen 2 alışverişim işlenmiş. Puan yüklemesi için 24 saat mı geçmesi gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbriel -- 20 Mart 2015; 10:17:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taran1tula

quote:

quote:

parafly migrosda 4 e bölüyor.. taksit tek çekim önemli değildir bence..

• quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

Arkadaşlar bu kazanılan parafparalar ne zaman yükleniyor? Kampanya açıklamasında yazmıyor.

Alışverişi dün akşam yapmıştım. Bana kazandınız şeklinde SMS geldi ama bugün kontrol ettiğimde internet şubesinde görünmüyor. Ancak kampanyalar bölümünde Bahar kampanyasına dahil edilen 2 alışverişim işlenmiş. Puan yüklemesi için 24 saat mı geçmesi gerekiyor?

Donem ici islemlere gecince gorunuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: taran1tula

quote:

quote:

BAHAR KAMPANYASI

13 Mart-30 Nisan 2015 tarihleri arasında gıda marketi, ayakkabı, kozmetik, optik, saat, tekstil sektöründeki yurtiçi tüm banka POS larından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 75 TL ve üzeri 2. Harcamaya 15 TL ParafPara, 4. Harcamaya 15 TL ParafPara,6. Harcamaya 15 TL ParafPara , 8. Harcamaya 15 TL ParafPara, 10. Harcamaya 15 TL ParafPara olmak üzere toplamda 75 TL ParafPara hediye verilecektir.
    Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce “BAHAR” yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesinin 3404’e gönderilmesi gerekmektedir.
    Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
    Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Avea operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
    Kampanyaya peşin işlemler dahil olup taksitli yapılan işlemler dahil değildir.
    Müşteriler kampanyaya sadece kayıt oldukları kartları ile katılabilecek olup tüm harcamaların bu kart ile yapılması gerekmektedir.
    Kampanya müşteri bazılıdır ve bir müşteri kampanyadan toplamda en fazla 75 TL ParafPara kazanabilecektir.
    Business kartlar, ek kartlar,sanal kartlar,ParafPara kullanarak yapılan işlemler,iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 10 Mayıs 2015 olup kullanılmayan ParafPara’lar 11 Mayıs 2015 tarihinde geri alınacaktır.
    ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozoklu66

quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

Arkadaşlar bu kazanılan parafparalar ne zaman yükleniyor? Kampanya açıklamasında yazmıyor.

Donem ici islemlere gecince gorunuyor

Ben dün 2. 75 TL'yi tamamladım, SMS'i geldi.

Bugün dönemiçinde de gözüktü, Paraf Puan'larıma da eklenmiş hocam.

Tekrar check ediniz.

• mikaback kullanıcısına yanıt
    sim kartını değiştirdiysen cevap gelmeyebilir müşteri hizmetlerini araman gerekir.
  • Kampanya ilk açıklandığında "Kampanyaya peşin işlemler dahil olup taksitli yapılan işlemler dahil değildir." maddesi yoktu diye hatırlıyorum.
    Gözümden kaçmış olamaz. Sonradan değiştirdiler muhtemelen. Taksitli morhipo alışverişim dahil olmamış bu sebeple.
    Morhipo, n11, zizigo gibi sitelerde peşin almaya dikkat edelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y@huz@

Kampanya ilk açıklandığında "Kampanyaya peşin işlemler dahil olup taksitli yapılan işlemler dahil değildir." maddesi yoktu diye hatırlıyorum.
    Gözümden kaçmış olamaz. Sonradan değiştirdiler muhtemelen. Taksitli morhipo alışverişim dahil olmamış bu sebeple.
    Morhipo, n11, zizigo gibi sitelerde peşin almaya dikkat edelim.

Hay yaşa ya. Ben de görmemiştim çünkü öyle bir madde. Şimdi yukarıdaki arkadaş yazınca şaşırdım.

Kayıt açtırdım bakalım ne olacak
  • n11'den alışveriş yaptım şimdi peşin. Anında geldi puan kazanım mesajı. Online işlemlerde de dahil olmuş.
    Halk bankası zaten saçmalamaya başladı son zamanlarda. Sonradan kampanya şartlarını da değiştirmeye başladı. İyice tuz biber ekiyor saçmalıklarına.
  • Arkadaşlar yeri mi bilmiyorum ama parafın mtv kampanyasından onur air kodu olan arkadaş varsa yardımcı olabilir mi acaba? Konu dışıysa özür dilerim.
  • BAHAR yazıp boşluk bıraktım 6 haneyi yazdım 3 kez hepsinde hatalı mesaj diyor sıkıntı nedir yaşayan oldumu bunu
    daha önce Market, Tatil kampanyasından yararlanmıştım acemi değilim hata nedir?
  • derdesxa kullanıcısına yanıt
    Hata sizde degil hocam..

• derdesxa kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı durumu yaşıyorum, eksi puan olduğumdan olabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.