Şimdi Ara

Paradise Lost Türkçe Yama istek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
2.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun baktım hoş gözüküyor çeviren bir arkadaşımız olursa güzel olur. GTP 3 felan varsa hemen bir el atılsa güzel olur.

• kesinlikle.makina altyazı bile olur

• Oyunun özellikle karlı kısımları metro exodusu andırıyor. Biraz baktımda okunacak çok şey var. Güzel bir yama gelmeden başlamak istemiyorum.

• @sinnerclown selçuk abi oyunu beğendi bakalım bir süpriz yapar yamayı çıkartır belki de :D

• öne çıkar basalım millet gözüksün güncel kalsın

• Dil dosyası tamam çevirmek isteyen varsa iletişime geçsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinnerclown -- 28 Mart 2021; 16:5:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende merakla bekliyorum olursa güzel olur makina çevirisi bile yeterli olur

• Cumartesi gecesi yamayı salıcam inşallah .

Takip etmek isteyen için.

https://discord.com/invite/zV7t4ax

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinnerclown -- 2 Nisan 2021; 22:22:42 >
  • Teste geçildi.

Paradise Lost Türkçe Yama istek
  • adamsın

• Oyun tam bir yürüme simülasyonu. Ortalama 3,5 saat civarı sürüyor. Yarım saat kala aşırı baydığı için sildim açıkçası fena bayıyor. Bi aksiyon yok oyunda hiç yol gösterici değil. Yürü yürü yürü birde optimizasyonu berbat.

• Arkadaşlar yamayı ben de Tr Games Studio adına çeviriyorum. Çok büyük bir özenle yapıyordum bunu, Sinnerclown'un çeviriyi yaptığını bilmiyordum yeni gördüm. Ben yine de devam edeceğim. Bilginize...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OğuzhanRuthless

Arkadaşlar yamayı ben de Tr Games Studio adına çeviriyorum. Çok büyük bir özenle yapıyordum bunu, Sinnerclown'un çeviriyi yaptığını bilmiyordum yeni gördüm. Ben yine de devam edeceğim. Bilginize...

Elinize sağlık çeşitlilik iyidir böyle özenli yamaları bekliyoruz.

• sinnerclown kullanıcısına yanıt
    Sizin de elinize sağlık.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sinnerclown kullanıcısına yanıt

sen kralsın kolay gelsin kanka

• quote:

Orijinalden alıntı: hnc28

sen kralsın kolay gelsin kanka

Eyvallah dostum

• yamada durum nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: rerea

yamada durum nedir

Testi bitti setup yapıcam cuma gecesi aşağıdaki bağlantıdan bir aksilik olmazsa indirebilirsiniz.

https://sinnerclownceviri.com/threads/paradise-lost-tuerkce-yama-calismasi.490/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinnerclown -- 5 Nisan 2021; 12:58:47 >
  • Ben de yayımladım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.