Şimdi Ara

Para tankı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar JGPZE-100 ü araştırdım fakat alacak para yok.

t34 ya da löwe arasında kararsız kaldım .Ben oynanışa bakmıyorum sadece getirdği paraya bakıyorum. Tablo halinde bana gösterebilirseniz iyi olur

Not: Burası löwe ya da t34 tarafları için tartışma konusu değildir ortalama hangisinin daha fazla cr. getirdiğini öğrenmek istiyorum ona göre kararımı vereceğim.

• Hem t34 ün ve hem löwe ün savaş sonrası detaylı bilgiler bölümününün fotoğrafını koyabilecek var mı?
  • "Ben oynanışa bakmıyorum sadece getirdiği paraya bakıyorum" demişsin de premium tankın getireceği para direkt oynanışıyla bağlantılı zaten. Löwe baya yavaş bir tank, çoğu zaman çatışma alanına gidene kadar hedefler yok edilmiş olabiliyor. T34 kesinlikle çok daha iyi bir seçim. Bugüne kadar en çok maç yaptığı araç Löwe olan biri olarak söylüyorum bunu.
  • T49

eğer ortalama bir iş çıkarıp kaybederseniz 10,000 credits
    iyi iş çıkarıp kazanırsanız 30,000 credits oyun başına alıyorsunuz.

oynaması çok eğlenceli. tank inanılmaz hızlı ve sniping için çok müthiş bi silahı var. Kesinlikle canınız sıkılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temren

T49

oynaması çok eğlenceli. tank inanılmaz hızlı ve sniping için çok müthiş bi silahı var. Kesinlikle canınız sıkılmıyor.

tavsiye için teşekkürler ama ben zaten stugııı ve t49 oynadım tier 9 a kadar yetti ama diğer tanklarm için yetmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ftaha99

quote:

Orijinalden alıntı: Temren

T49

tavsiye için teşekkürler ama ben zaten stugııı ve t49 oynadım tier 9 a kadar yetti ama diğer tanklarm için yetmiyor

para verip alacaksan jt88 yok kasıp alacagım diyorsan jagdpanther oyna ben 30k civarı para kazanıyorum jagdpantherde ( premium tanklarım olmasına rağmen oynuyorum) kısa 88lik topu tak 203mm delen seri atıyor 1500-2000 dam ver para gör :D

• T34 tabiki de
  • Oyuna hiç para harcamadım. Sadece Tier IX T34'üm Tier VIII Premium oldu, M103 hediye geldi. O yüzden Löwe'yi bilemem ama 3 gün premium hediye verdikleri zaman T34 ile aşağı yukarı 100.000 kazanıyordum. Araç tahrip olsa bile 70.000-75.000 arası kar kalıyordu;

Para tankı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.