Şimdi Ara

Pantheon mu? Katarina mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar karasız kaldım pantheon 1-2 skili harika vuruyor katarina desen suik. zaten ama pantheon jungle da oynayabiliyor sizin önerileriniz nedir?

• Dari al qnq harşika vuruyor çok şehil hannyyy
  • darius iyide 6300 benim dedim pant ve kata 3150 bendede o civar var
  • pant
  • Apayrı rollerde sen oyunda hangi rolü üstlenmek istiyorsun onu anlat once

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben genel olarak jungle oynuyorum katarina jungle değil pantheon jungle oynayabiliyor ama pek tercih edilmiyor ama illede jungle olcak değil katarina çok iyi karakter çok rahat şekilde kill alabilir
  • Solo ve jung için pant ama mid için kata ona göre seçimini yap ama pant jungda etkili gankları kolay ve iyi damage atabiliyor al derim.
  • İkisiylede tfye sornadan girip killeri topluyosun yani ben ikisiylede o şekilde oynuyorum.Pant ultiyi tam tfnin olduğu yere atıyorum tf başladığında tfnin ortalarına doğru ortaya düşüp yüksek hasar vruuyorum sonra hayatta kalan yüksek hasar vuran kim varsa direk q-w-e-q yapıyorum öyle öyle oluyo.Katarina çok oynamam ama karşıdakiler ccleri kullandığı gibi dalıyorum free killeri topluyorum sonra %55 tf bizde oluyo ve kule baron ejder artık ne alıncaksa alıyoruz.
  • yorumlarınız ve bana vakit ayırdığınız için teşekkür ederim pant aldım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminran

arkadaşlar karasız kaldım pantheon 1-2 skili harika vuruyor katarina desen suik. zaten ama pantheon jungle da oynayabiliyor sizin önerileriniz nedir?

şako al fantezi yap
    veya kata
    hangi lane iyisin ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pantheon derim

edit: almış zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Litendria -- 30 Haziran 2014; 11:40:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.