Şimdi Ara

PANDORA C6v20 2nd Edition [01.01.2011] [v52] [Sorunsuz] [3x4|4x4|5x4] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.333
Cevap
5
Favori
71.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aang67

quote:

Orijinalden alıntı: Haddat

Aang..

eline sağlık yükledim 4*4 ..bug bildiriyorum.. ovi magaza çalışmıyor.. nokia dan indirdim yinede yüklenemiyor..

AutoInstaller ile kurulan yani hafıza kartındaki kurulum dosyası sorun çıkarmadan kurulabiliyor. Şu anda telefonumda açık ve çalışıyor.

Bendeki progamlardan biri ile çakışıyor o zaman .. Format atıp önce onu yükleyip bir deneyeyim o zaman..
  • quote:

Bendeki progamlardan biri ile çakışıyor o zaman .. Format atıp önce onu yükleyip bir deneyeyim o zaman..

4x4 Linkinde sadece rofs2 dosyası vardı. UDA ve CORE dosyalarını da sonradan verdim. Farklı dosyalarla kurduysanız ondan da olmuş olabilir bir ihtimal. İlk önce hard format deneyin isterseniz.
  • sound wawes çıkarınca cwflerde sorun yapmıyormuydu
  • quote:

Orijinalden alıntı: infLexible07

sound wawes çıkarınca cwflerde sorun yapmıyormuydu

Soundwaves zaten çıkartılmıyor,sadece gizliyoruz
  • quote:

quote:

4x4 Linkinde sadece rofs2 dosyası vardı. UDA ve CORE dosyalarını da sonradan verdim. Farklı dosyalarla kurduysanız ondan da olmuş olabilir bir ihtimal. İlk önce hard format deneyin isterseniz.

Çözdüm viatnam dilindeyken yüklenemiyor.. english yaptım kapattım açtım sorun giderildi teşşekür ederim ilk defa senin CFW yüklüyorum bakalım nasılmış..
  • quote:

Çözdüm viatnam dilindeyken yüklenemiyor.. english yaptım kapattım açtım sorun giderildi teşşekür ederim ilk defa senin CFW yüklüyorum bakalım nasılmış..

İlginç
  • quote:

quote:

İlginç

P.M Kontrol

Ekleme : Bir P.M daha

Eklemeeee : Bir P.M daha

Eklemeeeeeeee : Bir P.M daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f@tih -- 17 Kasım 2010; 21:55:27 >

• PM
  • Pmleşmeyin burdan yazında bizde görek
  • Arkadaşlar Fatih Abimin sayesinde yazma dili de Tamamen Türkçe oldu. Hatta ek olarak farklı yazma dilleri de geldi vatana millete hayırlı olsun. Yarın arama ekranı Türkçeleştirmelerine başlıyorum yalnız şöyle bir karar aldım kendi kendime tam oturmuş sürümü çıkarana kadar zaman kaybı olmaması açısından 3x4 üzerinden gideceğim. Malum her yaptığım şeyde flaş atma işlemini 4 e katlamak istemiyorum.

3x4'ü birazdan ekleyeceğim onun keyfini çıkarın
  • quote:

Arkadaşlar Fatih Abimin sayesinde yazma dili de Tamamen Türkçe oldu. Hatta ek olarak farklı yazma dilleri de geldi vatana millete hayırlı olsun. Yarın arama ekranı Türkçeleştirmelerine başlıyorum yalnız şöyle bir karar aldım kendi kendime tam oturmuş sürümü çıkarana kadar zaman kaybı olmaması açısından 3x4 üzerinden gideceğim. Malum her yaptığım şeyde flaş atma işlemini 4 e katlamak istemiyorum.

Iyi bir gelişme tüm cfw ciler açısından
  • bak bu güzel oldu 3x4 haricindekiler işime yaramaz zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

Pmleşmeyin burdan yazında bizde görek

Tolunay yazdı görebilirsin

quote:

Arkadaşlar Fatih Abimin sayesinde yazma dili de Tamamen Türkçe oldu. Hatta ek olarak farklı yazma dilleri de geldi vatana millete hayırlı olsun. Yarın arama ekranı Türkçeleştirmelerine başlıyorum yalnız şöyle bir karar aldım kendi kendime tam oturmuş sürümü çıkarana kadar zaman kaybı olmaması açısından 3x4 üzerinden gideceğim. Malum her yaptığım şeyde flaş atma işlemini 4 e katlamak istemiyorum.

3x4 üzerinden gitmen iyi olur.isteyen kendisi grid dosyalarıı değiştirerek zaten diğer menü stillerine ulaşabilir.

• Türkçe karakterin o kadarda benim için bi önemi yok ama yinede bu süper haber diğer kalan arama butonundaki yeride türkçe yaparsın sen bu gidişle onu kurarım ben yarına harika olur şuanlık yeterli bana
  • quote:

tüm emeği geçen hocalarımıza başrılar teşekkkürler
    birlikten kuvvet doğar.
  • Yazma dilinin dosyalarını ben bulamamıştım ben şu şekilde yaptım senin daha önceki fw yi açıp bu yeni fw ile birleştirdim daha sonra tele yükledim yazma dili geldi ama menu sapıtmıştı neyse siz çözmüşsünüz tekrar kolay gelsin bu fw nşn tek eksiği symbian s3 latino modundaki menu düzeni ve ana ekranındaki widgetlar kaldı oda olursa çok iyi olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .::Orochi::. -- 17 Kasım 2010; 22:19:03 >
  • sunrise'i birakip pandorayami gecsek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 17 Kasım 2010; 22:31:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infLexible07
    sunrise'i birakip pandorayami gecseka

şimdilik geç V2.0 çıkınca geri dönersin Sunrise'a şaka bir yana isteyen istediğini yükler bunu konuda belirtmeye gerek yok ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 17 Kasım 2010; 22:28:50 >
  • Yazma Dili Türkçe olan 3x4 Yazılım:http://www.multiupload.com/QEVMY72XVA

Yukarıdaki linkte klavyesi Türkçe olan yazılım var arkadaşlar. Yalnızca arama ekranı olan kısım İngilizce. Ona da yarın bir çözüm bulacağım inşallah.
  • ya hocam eline sağlık da bu 3x4 falan hepsini indirip bir klasörde birleştircezmi? ben önceki c6 larda hep bitanesini indirip kuruyoum:S yani nedir bu durum hepsini indireyimmi hakkaten
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.