Şimdi Ara

'_______ PANASONİCLİLER_______' (1524. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.742
Cevap
178
Favori
1.750.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15221523152415251526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aşağıdaki konuda Albani üstadın yazılarını oku, su veya herhangi bir kimyasal kullanma sakın....
  • -spawn- kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_62612968/f_//tm.htm#62612968

konuyu eklememişim :)
  • magic32 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum.
  • Merhaba silme Kaynaklı Sıkıntılar benim 49g20 de de var eğer bir çözümünü bulursanız lütfen benimle de paylaşın

60ZT60 I Topkapı vatan dan aldım bu cihazı zaten büyük ihtimalle forumdan başkaları da görmüştür ,8600 saattir Çalışıyor , vatandaki ısrarlı sabit ekran Uygulamaları Yüzünden tabiiki yanıkları var ama bence kabul edilebilir düzeydeydi fiyat da 3500 tl olunca aldım tabiiki

Birkaç gündür Yanık giderici Görüntüler oynatıyorum ve kayan Çubuk çalıştırıyorum yanıklar oldukça temizlendi diyebilirim şuan sadece bembeyaz ekranda ya da çok açık gride belli belirsiz görünüyor ve oyun ya da filmlerde belli olmuyor . Bence bir süre sonra kalanlar da gidecektir diye tahmin ediyorum

Bu cihazla film seyretmek büyük zevk açıkcası çok memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iztech kullanıcısına yanıt
    3500Tl fiyata bedava zaten üstat. Hiç canını sıkma. Hayırlı olsun güle güle kullan. Bizim kayınpederde eski bir seri var ve ekran yanık dolu ama tv izlerken hiç sıkıntı olmuyor. Bence çok iyi yapmışsın. Tekrar hayırlı olsun.
    Ben vatanda olduğunu bilmiyordum sitesinde teşhirler görünmüyor sanırım. Adam gibi bir plazma bulmak benim için hayal artık. Şunun parasını alayım da seneye oled 4kların ucuzlamasını beklerim artık:((
  • -spawn- kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim eksik olma üstad ben de gayet memnunum siyahlar Mürekkep gibi , sağından solundan Işık sızmıyor , hateketli sahnelerde hareler falan oluşmuyor , bence süper

Yanıklar konusuna da Katılıyorum, normal kullanımda belli olmuyor .
    Buarada teşhir Düşünen varsa Topkapı vatan da 65st60 var fiyatı 3000 tl, Yanyana durduğunda benim zt60 dan daha parlak idi ama tabii aynı yanıklar onda da var, kontrol edilerek alınabilir .

Bir de brandium teknosa da teshir 55st50 var ayağı yok ama yanığı da neredeyse yok denebilir, sağ alt köşede bir lg logosu var çok belli olmayan onun fiyatı 2000-2250 gibi birşeydi sanırım

• iztech kullanıcısına yanıt
    Sağol dostum. Paramı iade alınca vatana gidip bi sorayım belki başka illerde kalmıştır:)) Bimekste de vt serileri var ama fiyatlar hep yüksek. 6299tl diyorlar Ankara'dakine. İyi akşamlar. İyi seyirler.
  • tx p55st50e 3d Teşhirde 2,150 tl darbe çiZik vs yok üst bölümde el ulaşmaz yerde sayılır bu fiyata alınır mi birde
    Tx L55DT50e 3d led LCD 3400 tl bu var
    Bunlarda çalışma saatine nereden Bakıyoruz menüde

Edit çalışma saatine bakmak istediğimde ekranda Gölge olduğunu vs söyledi bu 2 kez Oluyır elemanlar başından sağmayamı çalışıyor doğruyumu söylüyor anlanadım
    Birde fiyat koymuşlar anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoserdar -- 12 Ağustos 2015; 12:00:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ottoserdar O kullanıcısına yanıt
    Burada yazıyor dostum. Sanırım tüm modellerde aynı.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=49730055&p=1#
  • albani kullanıcısına yanıt
    Albani hocam

ZT60 tamamdır. 2 sene garanti de okay.
    Buzzing duymadım. Tv yayını izlemedim pek de ilgimi çekmiyor. İnternet veya nas üzerinden film izlemek yetiyor. Görüntü konusunda hiçbir sıkıntı görmedim açıkçası yada teşhir olmasından dolayı bir sorun.

Cenk

• quote:

Orijinalden alıntı: muratbat79

65 VT BULMA SANISMIZ VAR MI? SATILIK OLAN VAR İSE FİYAT KONUSUDNA GÖRÜŞEBİLİRİZ

Merhabalar Evde Kullandığım 55VT30E cihazımı satmayı düşünüyorum.

İlgilenirseniz Herhangi logo yanması vs. yok. Düzenli olarak Bakımlarını da ( kaydırma çubuğu v.s yapıyorum )

ayrıca Duvar'a asılı olarak kullanıyorum Ayaklıgı v.s hiç kullanılmadı Faturası 2013 sonu vatandan alınma.

Kutusu v.s duruyor. 3D 2 adet gözlüğü v.s herşeyi eksiksiz.

Fiyat teklifiniz nedir ?
  • 65" plazma satmak isteyen olursa alabilirim arkadaşlar led tv lerden bööö geldi artık bedava verseler evime sokmam kısa süreli oled tecrübesinden sonra ec930 motion sorunu var tv de film izlemek işkence slow motion manzara izleyecekler alabilir dün son anda vt60 ı kaçırdım dedim belki burdan satmak isteyen çıkabilir olursa pm atmanız kafi hayırlı forumlar herkese...

• Jack,Nuri Baras da 65S6x vardı,ona bir bak istersen satmadıysa şayet+

Piyasa da kalan neredeyse tüm Z/V hatta S ler sorunlu,uyanık olun ltf!
  • albani kullanıcısına yanıt
    Hocam vt zt bulmak oldukça güç sanırım olanlarda sıkıntılı siz bu st6x için ne dersiniz cihaz duruyor satılmamış, tv de sadece maç ve bluray film izliyorum benim işimi görürmü arada popcorn dan mkv de izlerim 720/1080p günde toplasanız 4 saati geçmez izleme sürem zaten vaktimde yok fazlasına satan arkadaş 4000 tl skn fiyat verdi biraz eksiğim var gerçi bilmiyorum arayı bulurmuyuz bulursak alayımmı?

• Nuride ki st bildiğiniz sıfır durumda eğer almayı düşünüyorsanız kaçırmayın derim zira Albani üstadın da dediği gibi piyasada kalanların hemen hepsi sorunlu tamirli cihazlar en azından tertemiz tv almış olursunuz 4.000 tl de bana göre o tv için süper rakam

• arkadaşlar bende geçen hafata teknosa outleten 65 stw modelini 2500 küsüre aldım.ekranın sağ alt köşesinde kırmızı lg logosu yanık var beni çok rahatsız etmiyor ama zamanla geçermi herhangi bir şey yapmam gerekiyormu.ekran görüntü ayarlarını değiştirmem gerekirmi ? tek gözlük oması sıkıntı :(
  • yeni modeller gelmedi daha...
  • TR de maalesef ne PDP lerin kıymeti bilindi ne de adam gibi bunu bilip de satan adam da çıkmadı

Bilgisizlik kötü bir şey;ama daha da kötüsü hiç bir bok bilmeden ahkam kesip,mal satma veya tavsiye veya panel efsaneleri anlatıp insanları yemek veya şu iyidir bu yaramaz derken
    aradaki hiç bir şeyi bilmeden sallamak v.s v.s ve daha hala TR de "panel tip TV" ler nedir ne değildir öğrenilemedi gitti herkes adeta uzman olmuş bu da yetmezmiş gibi ahkam
    kesiyorlar,Mağazalar zaten ayrı bir alem her bir şeyin bozukluğu zaten buradan çıkıyor! işin içine "Ticaret" girince zaten bir sürü değerler/bilgiler v.s uçup gidiyor!

Şimdi bakıyorum son zamanlar da bir çok Pany 6x panelelrinde "LG" logosu var yapışmış,ülen bu kadar geri zekalılık olmaz,çok büyük ihtimalle de ya MM de veya belli bir yerde bu
    oluşmuş,banner tarzı bir resim verilmiş o da uzun süre kalınca haliyle yapışmış! sonra bu paneller oradan çıkıp Bimeks/Teknosa/Vatan v.s gibi yerlere gelmiş ve hala satılmak isteniyor
    üstelik 1000 kağıt etmeyecek panele 4/5/9 kağıt gibi rakamlar isteniyor satan cahil ama alan da cahil gibi oluyor bazen

Beyler bu meretler de Pixel-hatası ve özellikle Retention tarzı izler olursa komik rakamlara satılıyor/satıldı v.s (USA/Avrupa) buna bir de teşhir olması ve çok fazla KM yapması da eklenirse
    zaten hiç satılamaz ya da çok düşük rakamlara inerse satılır ki hep böyle oldu USA da,Avrupa da bu işler biraz daha farklıdır ve başka türlü satılır,şak diye paneli milletin önüne çıkarıp
    şu kadar fiyat demeye adamlar "utanıyorlar" çünkü,USA da ise böyle bir paneli bu haliyle yüksek gibi bir rakama satarlarsa o mağazayı taşlarlar yaw!

Bize gelirsek ne utanma ne de iş ahlakı vardır(panel işinde bahsediyorum sadece!! kimse lafı yalnış yerinden anlamasın) düşünün bir 60Z6x satılıyor 9 kağıda;bir kere şu saat itibarıyla
    o panel değil 9;6 kağıt da etmez taş patlasın 5 kağıt eder vede "sorunsuz" olanı tabiki!
    Herifler iz kalmış paneli+en az 2bin KM yapmış panele 8/9 kağıt istiyorlar piyasada ayrıca 4/5bin KM de olan Pany ler var,rakamlar yine absürt!

Hafta başı Bimekse gittim(Antalya)3 adet Pany vardı;Z/S/V ancak durumları ise fiyatları itibarıyla kötüydü;yaw bu panelleri bu saat den sonra kim alacak diyorum cevap yok,bu rakamı
    verecek enayi de çıkmaz herifler bu kafayla zaten o panelleri daha 1/2 sene stoklar da tutarlar ve bunun adına da "Ticaret" diyorlar ama aslında daha 2 sene önceden bu elde kalanlar için zarar
    ZARAR ettiler bunun bile farkında değiller!!

Bu paneli ancak bir "bileni" veya meraklısı veya bir şekilde görmüş beğenmiş ve sonra araştırıp öğrenmiş v.s birisi alır ki böyle adamlar da TR de kaç kişi yaw,ben yazacağım veya bilen bir PDP ci
    tavsiye edecek de bunlar satılacak artık!

Bilgisizlik kötü ama çakallık çok daha kötü!!

++

• malum ikinci el sitesinde 65vt50 vardı yarım gün içinde satıldı vatandaş pusuda bekliyor vallah
  • tema59 T kullanıcısına yanıt
    Fiyat ne idi?

• 
Sayfa: önceki 15221523152415251526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.