Şimdi Ara

panasonic plazma tavsiyesi yardım lütfen..?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • panasonic plazma tv almak istiyorum 37" veya 42".
    yardımlarınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mymetin
    panasonic plazma tv almak istiyorum 37" veya 42".

Fiyat bakımından sorun olmuyosa g serisi öneririm fiyat ve performans acısında s serisi gayet makul bı seçenek tavsiye ederim önce g sonra s serisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: barber34

quote:

Orijinalden alıntı: mymetin
    panasonic plazma tv almak istiyorum 37" veya 42".

Fiyat bakımından sorun olmuyosa g serisi öneririm fiyat ve performans acısında s serisi gayet makul bı seçenek tavsiye ederim önce g sonra s serisi

katılıyorum

• TX-P42G20E modelini bende cok arastırmıştım cok iyi model 600 mhz dir cihaz ama bu yazılımsal olarak normalde panel 100 hz dir söyle bi örnek te verim sana magazamda toshiba QOSMIO f60 modelini hdmi den bagladım oyun oynamak için ama kaliteli görüntü alamadım biraz çamur bi görüntü vardı bunu cok dıkkatli bakmak gerekiyo görmek ıcın baska bi cihazla baglamayı denemedim bunu görmeden alma derim cevahir teknosada hdmi baglıdır ordan gidip görmen lazım bi bak istersen daha rahat karar verirsin hatta teknosa da bi ara fiyat 1399 tl düştü inanılmaz bi fiyattı baya satmıştı
  • G20 alabilirsin,otomat,ik görüntü işlemcisine sahip,Panasonic 2010 yada 2011 için yeni serilerde yazılım güncellemesi yapabileceğini duyurdu,oyunlarda oldukça iyi olduğu test snuçlarında belirtilmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.