Şimdi Ara

panasonic mi pıoneer mi derken bide samsung çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 42 lik pıoneer 427 mi yoksa panasonic pv700 mü derken doğubankta samsung q92 diye bir model gördüm. Üstadlar bir yardımcı olunda artık karar vermek istiyorum. Pıoneer 4500 panasonic 3750 (doğubank fiyatı) samsung q92 ise 2800 (doğubank fiyatı ) samsung da burning olayı olmadığını söylediler

• fiyatlar bahsettiğin gibi ise hiç düşünme q92
  • daha ucuz diye değil yanlış anlaşılmasın böyle mükemmel bir plazmayı bu fiyata mal edebildiği için bravo samsunga diyorum o kadar yani
  • samsung ve panasonic'in performansları birbirine çok yakın. pioneer onlardan daha iyi. ancak fiyat olarak da çok daha pahalı. ben olsam samsungu tercih ederim.
  • Bende Plazma Tv arayışı içine girdim ve Panosonic şu anda ağır basıyor. Pioneer'da hesaba katırıyoruz bakalım.
  • bende 2 adet samsung var, 2.5 ayda biri 42 c91 plazma diğeri 37 LE37 RE 8 LCD bu fiyata bu kalite gerçekten takdire değer. tvler farklı odalarda ama samimi söyleyecek olursam uydu yayınını seyretmede c 91 in tadı başka ,tek kelime olağanüstü. plazmanın bence üstünlüğü var gibi.ama tüketimi biraz fazla, ama o performansa helal olsun değer.
  • plasmada panasonic ve pioneer daha iyidir diye biliyorum ama kullanıcıları daha iyi bilir tabi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.