Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

PANASONİC MD10000 !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar radyo sinema tv öğrencisiyim.kamera almak istiyorum.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.öncelikli hedefim panasonic nv-gs 400 almak. ancak md10000 hakkıında bilgisi olan arkadaşlar bana yardım ederse md10000 de düşünüyorum. teşekkürler....

• md1000 hakkında teknik olarak birşey söyleyemiyecem ama piyasaya baktığımızda genelde elden çıkarılmak istenen bir kamera olarak görünüyor. Kamerada sürekli kafa problemi çıkarıyormuş diye duydum. nv-gs 400 daha iyi bir seçim olacaktır.
  • eyvallah sağolasın.birde nv-gs 400 nereden bulabilirim bir bilgin varmı?
  • düğünlere çekim yapmaya giden fotoğrafçılarla yerel tv kanalları da çoğunlukla bunu kullanır.çalıştığım yerdeki kamera üç yıllık, ben iki defa okuyucu kafasının bozulduğuna şahit oldum.ülkemize kaçak yollardan giren sony markalı çakma kasetlerin, kamerayı bozduğunu söylerler.ama yine de fiyat performans açısından piyasanın en tutulan kamerasıdır.
  • yardımlarınız için teşekürler.birde şöyle bir sorum olucak.istanbulda yaşayan bi arkadaş yanıtlarsa iyi olur.hayyam da bu kamerayı bulabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darko62

yardımlarınız için teşekürler.birde şöyle bir sorum olucak.istanbulda yaşayan bi arkadaş yanıtlarsa iyi olur.hayyam da bu kamerayı bulabilirmiyim?

nv-gs 400 den bahsediyorum.
  • artık kasetli kamera almamak gerek. sd karta kayıt yapan avchd kameralara bakabilirsiniz. MD10000 in kendisi kaçak bir üründür. Ucuz olması nedeniyle düğüncüler arasında çok yaygınlaşmıştır. ama şimdi herkes elden çıkarmanın yollarını aramaktadır. devri bitti. gs400 de üretimden kalkan bir kamera piyasada bulabileceğinizi sanmıyorum
  • bende aslında hdd yada sd kayıt olsun istiyorum ancak şöyle birşey var.bayağı bir araştırdım ve okuldaki hocama da danıştım.sd kayıt henüz yeni sayılır.bu durumdan dolayı her makine içinde olmasa bile kayıt hızında değişiklikler olabiliyor ve buda görüntü kalitesini etkiliyo.eski sistem olsun benim olsunne varsa eskilerde var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.