Şimdi Ara

Panasonic LUMIX DMC - FZ150 Hakkında !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar FZ-150 almayı düşünüyorum fiyatı 1600 TL den piyasaya sürüldü. Alan test eden kullnan var mı? 1600 TL'ye farklı bir makine mi almalıyım yoksa bu oyuncak güzelmidir sizce ?

Bir diğer sorum teyzem Amerikada oturuyor. Orda fiyatı 810 TL. Ama bildiğiniz gibi uluslar arası garanti belgesi olsa bile burda yardımcı olmuyorlar. Türkiyede yakın zamanda bu fiyata düşme olanağı var mı ? Yoksa garantisini hiçe sayıp yurtdışından getirtmelimiyim

CEVAPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :)

• Beyler okuyosunuzda bide yardımcı olabilcek kimse yok mu :/ şu an herkesin fikrine bilgi ve tecrübesine ihtiyacım var :S
  • Evet bu model bayağı ses getirdi ve tutuldu.Bende bir alt modeli var noise önemli ölçüde düşürülmüş yeni modelde ve görüntü neredeyse LX5'e yakın diyorlar Dpreview.com'da...Elimdekini satabilirsem üst modele hemen geçiş yapmayı düşünüyorum.1600 TL çok uçuk bir fiyat olur kompakt için değmez derim git dSLR al o zaman o kadar vereceksen 1000 lirayı geçtimi kompakta yazık olur!!!FZ100'ü 750 liraya 12 taksitle almiştım gayet iyi fiyattı ama 1600 lira taksitli de olsa çok.Panasoniğin kendisi geldi Türkiiye'ye değişen birşey yok fiyatlar hâlâ Tekofaks dönemi kadar yüksek!!!Amerikadan getirtebilirseniz hiç durmayın derim çünkü dikkatli kullandıktan sonra aksesuar haricinde servisle pek işin olmaz.Düşürme,ıslatma ve çocukların ve aceminin eline verme Fotoğraf makinasına birşey olmaz.
  • anladım peki türkiyede 900 tl civarına düşer mi düserse ne zaman düser sizce bi bilginiz var mı ?
  • 1600 cok yuksek. O paraya DSLR alınır, yanında lens de alınır adam gibi. ABD'den aldırsanız olur bence, 100-200 TL fark olsa değmez de yarı yarıya fark var.
  • cok saolun :)
  • Bende bu fotoğrafı media marktta gördüm ve çok beğendim sipariş verdim media markt ta 935tl.. çok güzel bir fotoğraf makinası
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.