Şimdi Ara

Panasonic HDC-TM700 İncelemesi, Amerikadan/GittiGidiyor'dan Sipariş (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
12.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • En uygun fiyata TM700 nereden bulabilirim. Çok kısa süre içinde alacağım.
  • Arkadaşlar Fotoğraf çekerken sadece JPEG mi çekiyor?

Yoksa JPEG'e ilave .RAW veya .NEF gibi uzantılarda da fotoğraf çekebiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thesappho

daha henüz nightshot denemesi yapamadım ama youtube bağlantısı ile ilgili bir şey soracağım:

bu videoları çeken arkadaş o kıza her iki zamanda da nasıl aynı hareketleri yaptırmış :)

videoya dikkat ederseniz 2 video da aynı :) panasonşc versiyonunda videoyu bozmuş gibi geldi değil mi?
    benim ilk sayfada verdiğim rapi-dsh*re linkindeki raw videoyu indiriniz :)

ayrıca bir de cinema modu var. o modda çok canlı bir görüntü elde ediliyor benim çektiğimde cinema modu açık değildi

Merhaba thesappho
    Kameranızı iyi günlerde gülel güle kullanın. Amerikadaki televizyon sistemi NTSC ve kameralar da bu sistemle uyumlu, ülkemizde ise sistem PAL. Daha önceleri kullandığımız analog ve digital kameraların amerikadan gelen NTSC uyumlu olanlarında televizyon görüntüleri siyah beyaz oluyordu. HD kameralarda nasıl oluyor, sizin Amerikadan gelen kamera NTSC sistemi ise TV görüntüsü için nasıl bir uygulama yaptınız.

• arkadaşlar bu panasonic tm-700 temin edemezmiyiz bilgisi olan mesaj atarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kallesnikof

arkadaşlar bu panasonic tm-700 temin edemezmiyiz bilgisi olan mesaj atarsa sevinirim

sanırım bana özel mesaj atmışsınız.ben size özel mesaj atamadım.gsm numaramız kayıtlı olmadığı için.
    tm 700 hakkında bilgi istiyorsunuz sanırım.genel olarak makine bence harika.geçen yaz çektiğim görüntüleri ancak bu sene işleye bildim.
    malum full hd görüntüyü her bilgisayrda işleyemezsin.bu yıl iyi bir bilgisayrda aldım.renkler çok güzel(cam gibi)akıllı optik sabitleme sistemi ise bir harika.hareket halinde ve yürükende
    sallanmayı minumuma indiriyor.birde sdhc class 10 kart aldım.hafızayı çoğalttım.senin soruların varsa cevaplayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: laydin

quote:

Orijinalden alıntı: Dağılın

XR550 TM700 bu iki cihazdan birini alacağım bende kararsızım

neredeyse anlaşılmış gibi tüm best comanderlerde TM700 birinci

sony XR550 sıralamada bile yok

XR550'in en önemli artısı daha geniş alan çekiyor

sonuç: kararsızım

aynı sebepten 6-7 aydır kamera alamadım. 2011 model sony leri bekliyorum. umarım sıralamalardaki sebebini tam bilemediğim panasonic üstünlüğüne son verirlerde gönül rahatlığıyla kameramı alırım yaz gelmeden. sony nin sayfasında 2011 modeleri var. ama karşılaştırma sitelerinde henüz incelemeler yapılmamış. mart ayında piyasada imişler!!!

kardeş ben tm 700 kullanıyorum.bir yıldır.sıralamadaki bu fARK renk ve alandaki canlılığın netliğinden kaynaklanıyor.mercek sistemi sonyden daha iyi ve en önemliside japon olması ki ben geçen yıl almıştım.bu yıl düşünmek lazım tabi..malum tusunami ve nükleer felaket.tavsye ederim

• Arkadaşlar bu TM 700'ün sıfırını nereden alabilirim, fiyatını bilen var mı?
  • (HORT)latmak zorunda kaldım bu panasonic tm700 den nerede bulabilirim 2.el veya sıfır satan var mı
  • bende arıyorum bu cihazdan satan varsa pm
  • hs700 mevcut 250gb modelı tertemız kutu dahıl 20 kere falan kullanıldı ısteyen varsa ulasabılır ozelden.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.