Şimdi Ara

PALIT 8600 GT SONİC+ da PRO street donuyor!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Biostar 945GZ Micro SE anakart
    İntel Pentium D 3.21 GHZ işlemci
    PALIT 8600 GT SONİC+ ekran kartı
    2 GB 533 MHZ DDR2 ( 2x1 GB dual channel ) ram
    80 GB HDD
    ...

böyle bir sistemim var , bütün oyunları rahat bir şekilde oynuyorum ancak NFS Pro Street 640x480 de bile çok aşırı şekilde donuyor,bunun sebebi nedir ? kafayı yemek üzereyim ? bütün driver sürümleri en son sürümlerdir , ...

• sstemde bi anormallik yok

donmam olmaması lazım

hdde yeterli yer varmı acaba
  • evet yeterli yer var tabi ki ... 20 GB da boş alan var daha...
  • O/c varmı kartta?
  • ProStreet sitrit gitsin hocam
    Yada oyunun yamasını kur dene
  • donma derken takılıp kalıyor mu ? yoksa yavaşlamamı oluyor çünkü yavaşlama oluyor ise normal bir durum oyunda optimizayon 0...
  • arkadaşlar kartta OC yok , default ayarlarda kullanıyorum, oyunu kaldırmıyor ya, tamamen donuyor , 640x480 de herşey OFF low bile değil OFF , yine de donyuor...kaldırmıyor...sebebini bulamadım...çok garip bir durum
  • Bence işlemci ile alakalı bir şey
    Bendede amd 3500+ işlemci ve 8600 gt var ve 2 gb da ram aynı şekilde donmalar oluyor
    Başka bir arkadaşta e6550 c2duo işlemci ile 2600 pro vga ve yine 2 gb ram ile canavar gibi oynuyor oyunu
  • quote:

Orjinalden alıntı: 99hellboy

Bence işlemci ile alakalı bir şey
    Bendede amd 3500+ işlemci ve 8600 gt var ve 2 gb da ram aynı şekilde donmalar oluyor
    Başka bir arkadaşta e6550 c2duo işlemci ile 2600 pro vga ve yine 2 gb ram ile canavar gibi oynuyor oyunu

işlemci kullanımına g15 den baktığımda %100 diyor kısacası dediğiniz gibi işlemciden kaynaklanıyor bu tür problemler.
  • Evet işlemci limitine takılıyor. nasıl oluyorsa pro streetin işlemci isteği çok fazla sanırım minimum 3.0Ghz istiyor bende A64 3000+ + 8600GT Sonic ile oyunu ancak dediğin gibi oynayabiliyorum diğer oyunlarda sorun yok...
  • pro street nasıl bi oyunsa benimde 8800gt de max mhz leri bulmamı sağladı misal 729-1750-2044her oyun bench te sıfır sorunken bu oyunda 700-1700-2044 üstüne cıkardınızmı 45dk yada 1 saat içinde kesin donuyordu sistem adeta vga ların orthos u gibi bi oyun
  • , arkadaşlar , yani İşlemci ile alakalı bişey bu Pro Street ?
  • evet
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.