Şimdi Ara

Palit 7600gt Sonic pci-e ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu ekran kartına sizce 199$ verirsem değecekmi ??? Bu fiyata daha iyilerini bulabilirmiyim ??? fazlasını veremem ... ikinci el düşünmüyorum

• 7600gt değilde palit 7600gs sonic bulursan daha ucuza bir 7600gt almış olursun
  • bence o fiyata alınabilecek en ideal kart,x1800gto da alabilirsin tabi 215$ a secim sana kalmış performanslar hemen hemen aynı 2 kartta da.
  • valla ben x1800 gto derim....
    quote:

Orjinalden alıntı: madwick

bence o fiyata alınabilecek en ideal kart,x1800gto da alabilirsin tabi 215$ a secim sana kalmış performanslar hemen hemen aynı 2 kartta da.

• Valla ben de havada karada x1800GTO derim....Ne olursa olsun yarın bir gün o 128 bit darboğaz yaratır....
  • palit 7600 gt incelemesi için tıkla, iyi bir kart ama o kadar para vereceksen x1800gto alırım, çok bi farkı yok ama 256 bit olması avantaj Ya da skyw@lker'ın önerdiği gibi palit 7600 gs sonic- diğer markaların 7600gs'leri değil - de düşünebilirsin, incelemesi için tıkla

• yardım için saolun arkadaşlar benimde bütçe kısıtlı olmasa 1800 de düşünürüm ama 5 er 10 ar arta arta 1900 a kadar çıkar yani
  • bütçen sınırlıysa, bulabilirsen palit 7600gs sonic öneririm, incelemeyi okuduysan 7600gt aslında Ama dikkat et bi de düz 7600 gs modeli var, onlardan çok performans beklenmez
  • ewt incelemeleri okudum gt üste iyi bir seçim gibi duruyorama oc yapıldığında diğer gs modeli ona yaklaşıyor ve daha ilgi çekici duruo,oc hepsinde aynı sonucu vermez sanıyorum şansa bağlı dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nerzhul -- 31 Temmuz 2006; 16:36:33 >
  • yani gs ye oc yapsam soğutma sistemi almadan gt olurmu?hiç anlamam ayrıntısını belki siz biliosunuzdur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nerzhul -- 31 Temmuz 2006; 16:33:10 >
  • Bi 10 dolar daha ekleyebilirsen http://www.teknofiyat.com/?search=7600+gt+extreme&altlimit=&ustlimit= öneririm.Hiç pişman olmazsın.Testleri de

http://www.hardwarezone.com/articles/view.php?cid=3&id=1892 burdan inceleyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stranger07 -- 31 Temmuz 2006; 16:57:57 >

• dostum bence az daha sık dişini ve X1800GTO al.
    bak ben para biriktirmeden almaya kalkıştım tam 3 tane kart aldım hepsini geri vermek zorunda kaldım.
    az daha bekle sabır et iyisini al.256 bit çok işine yarar.
    haaa şuan ekran kartım yok onun yerine tel aldım mutlumusun dersen çok artık oyun oynama hevesim kalmadıboşuna para verecektim.
    Senin için hayırlısını diliyorum.
  • Ati diyenlerde haklı ama...Bu kartlar çok tartışıldı.Bence ek güç girişi olmayan ve fazla ısınmayan leadtek 7600gt extreme

http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=1694

Palit 7600gt Sonic pci-e ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huawéi -- 31 Temmuz 2006; 18:46:46 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.