Şimdi Ara

Palio 1.4 EL 99 model, Gazda start almıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aracım tüplü. Benzinde tek seferde motor start alırken, gazda çalıştırmaya çalıştığımda malesef 7-8 kerede denesem start almıyor. benzinde çalıştırdığımda sonradan kolayca gaza geçebiliyorum, sıkıntı olmuyor. birde bu dediğim sorun sadece araç soğukken oluyor. misal benzinle çalıştırdım diyelim, gaza geçtim sürerken, bi 5-10km yol gidip stop ettiriyorum arabayı. diyelim yarım saat işim vardı onu halledip gelip tekrar marşa basıyorum gazdayken, bu sefer çalışıyor. ama tüm gece park ettiysem sabah çalışmıyor. bu sorun yaklaşık 6-7 aydır var.

sizce ne olabilir, ne önerirsiniz?

• yazık ya konuya bak. çoktan jilet olması gereken araba hala gaz almıyor diye konu açılıyor. kahrolsun böyle sistem

• quote:

Orijinalden alıntı: merkep

yazık ya konuya bak. çoktan jilet olması gereken araba hala gaz almıyor diye konu açılıyor. kahrolsun böyle sistem

Kanka ben bunada şükrediyorum. Ayağımı yerden kesiyor. 1 sene çalıştım almak için. Keşke daha çok param olsaydı, daha iyisine binseydim. Olmadı ama olur bir gün belki. Olmasa da seviyorum sanki ya yetiyor bana. Sağol yorumun için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.