Şimdi Ara

Packard Bell TJ65-DM-009TK hakkında??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar .Packard Bell'in TJ65-DM-009TK modelini beyendim almak istiyorum ancak kafamda bazı sorular var .
    örneğin laptop bozulduğunda güvenip götüre bileceğim bir servisi var mı ?? ,
    ısınma problemi olur mu ?? ,bazı arkadasların basına gelen ekranda karıncalanma bu modelde mi oluyor?? ,
    Packard Bell markasını daha önce duymadım güvene bilir miyim ???
    Özellikleri:
    Ağırlık:2.70KG.
    Bellek:4GB
    Bellek Tipi:DDR2
    Bluetooth:VAR
    Ekran Büyüklüğü:15.6"
    Ekran Çözünürlüğü:1366X768
    Ekran Teknolojisi:DIAMOND VIEW LED HD
    Grafik Belleği:1GB
    Grafik işlemcisi:NVIDIA GEFORCE GT240M
    Harici VGA çıkışı:VGA D-SUB
    İşlemci:INTEL CORE 2 DUO P8700
    İşlemci Frekans Hızı:2.53GHZ.
    İşlemci L2 Cache Belleği:3MB
    İşletim Sistemi:WINDOWS 7 PREMIUM TR/ENG
    Kablosuz standardı:WIFI 802.11B/G/N
    Kart Okuyucu:5-1
    Klavye:TÜRKÇE Q
    Network:10/100/1000
    Optik Sürücü:DVD-RW
    Pil özelliği:6 HÜCRELI LI-ION
    Sabit disk:320GB
    TV Çıkışı:HDMI
    USB:4X2.0
    Web kamerası:VAR
    Yongaseti:INTEL PM45
    Bu modeli tercih etme sebebin oyun .
    alternetif olarak Asus'un N61VG213DV-B modelini bedendim Asus N61VG213DV-B Intel Core 2 Duo P7450 2.13GHZ 4GB 250GB 16"
    Sizin dusunceniz nedir , simdiden vereceğiniz bilgiler icin tesekkur ederim .Saygılar

• servisi çok kaliteli değil diyorlar.....
    Ben 2 gündür kullanıyorum... ısınma problemi yok..
    oyun için alacaksan asusu alma ekran kartı dandik kalır bununkinin yanında...
  • peki bazı arkadasların yasadıgı ekrenda olan karıncalanma oldu mu hiç ,bide nerden aldınız??
  • Asus almayın.
  • ben 06tk aldım...
    hepsinin kasası aynı...
    pcdepodan aldım...
    hiç bir sorun yok şuana kadar allaha şükür...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Junior.qL

Asus almayın.

arkadaşım assus almayın demişsin fakat sebebini söyle benm çevrem genel olarak asus kullanıyor çokda memnunlar yani
  • bende bunu almayı planlıyorum acaba baska görüşü olanw armı ?
  • ben aldım 2 hafta oldu,çokta memnunum, ısınma problemi yok,ekranda karıncalanma olmuyor, söylenenler gibi cızırtı sorunu da yaşamadım, bu tip cihazlar biraz şans işi bence, servisin de sorun olacağını sanmıyorum,
  • Ben de tj65-dm-009tr yi almayı düşünüyorum. Fiyatları araştırdım ve media markt ta 1499tl. Ama tj75-jn-109tk ile arasında kaldım bunun gold daki fiyatı 1460tl. İkisi arasında bir değerlendirme yaparsanız çok sevinirim. Ayrıca bu fiyatlarda başka önerebileceğiniz bilgisayar varsa onları da düşünürüm. Packard bell i çok fazla bilmediğim için açıkçası bir kez daha düşünüyorum. Ama özellikleri çok iyi her ikisininde.

109 tk:
    http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=88713&ad=PACKARD-BELL-TJ75-JN-109TK-i3-330M-4GB-500GB-Tasinabilir-Bilgisayar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.