Şimdi Ara

Packard Bell Easy Note Tm85 Ekran Kartı Isınma Sorunu(Ekran kartı fanı değiştirilebilir mi?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bilgisayarda ekran kartı ısınma sorunu var kaç çeşit soğutucu denediysem fayda etmedi son çare olarak bilgisayarın içini açıp ekran kartını ve fanını temizlemeyi düşünüyorum belki faydası olur diye asıl soruya gelecek olursak ekran kartındaki fanı değiştirebiliyor muyuz? Bu konuda cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Ekran kartı modeli:
    Nvidia GT 450 M

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Falkir -- 17 Şubat 2014; 20:28:52 >

• değişir tabiki teknolojide herşey mümkün
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackal___61

değişir tabiki teknolojide herşey mümkün

peki bu ısınma sorununa çözüm olur mu ?
  • işlemci fanı ve ekran kartı fanı 1 tanedir yüzde yüz. tek fan herşeyi soğutuyordur .eğer havayı attığı kısım tıkanmışsa çok ısınır.orayı teizlersen daha rahat çalışacaktır fan değiştirmen bir işe yaramaz açıkcası temiz olacak başka yapacak birşey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackal___61

işlemci fanı ve ekran kartı fanı 1 tanedir yüzde yüz. tek fan herşeyi soğutuyordur .eğer havayı attığı kısım tıkanmışsa çok ısınır.orayı teizlersen daha rahat çalışacaktır fan değiştirmen bir işe yaramaz açıkcası temiz olacak başka yapacak birşey yok

Dediğin gibi tek fan hem işlemci hemde ekran kartını soğutuyormuş 3 yıldır kullandığım bilgisayardı içini açıp fanı temizledim bayağı bir küf birikmiş içinde temziledikten sonra çok faydası oldu soğutucu ile zor oynadığım hatta bazı zamanlar ısınmadan dolayı bilgisayarın kapmasına sebep oluyordu ama şimdi soğutucu olmadan çok rahatlıkla oynayabiliyorum diyebilirim yardımın için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.