Şimdi Ara

P800'cüler BURAYA ! ( P800, P900 ve 910'u olanlar Kimler ?) (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.580
Cevap
0
Favori
310.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi arkadaşım almanyada, orda da hatlı p910i 230€+24 ay ayda 10€ ödüyorsun,mantıklımı almak acaba?
    burda spot olanlar ne kdr?gerçi ordan gelecek olan spot değil kutulu garantili fln bi cihaz.almak la almamak arasında gidip geliyorum,fikirleriniz neler
  • son ay ödemiyon heral 24*10 : 240 :-) eheheh walla bence al, derim
    burda garantili 1.350 ytl idi ki ötv de arttı , dahada artar zaten kafasızlar ya :-) neysem
    bence al walla :-)
  • yanlış anladın 230 peşin
    sonrada ayda 10€
    yani 470 e gelio
  • hımm bu saatte kafam durmuş vaziyette normaldir
    walla 840 ytl falan oluyor sanırım, spot fıyatını bılmıyorum, bişey diyemem,
    birde burası TÜRKİYE euro birden iki katına çıkarsa aman diyeyim walla, ama bence yinede al
  • uzun zamandır benim müdür cep telefonu arıyordu. hem PDAsının yerini tutacak hemde cep telefonu gibi kullanabilecek bir alet istiyordu. bende bu konularda şirkette biraz bilgi sahibiyim deyip P910i 'yi aldırdım. Ama sony benim yüzümü kara çıkardı. alındığından beri bazı problemleri var. Forumu baştan sona okudum fakat yazılım veya mekanik problemlerle ilgili pek bir sıkıntılı yazı göremedim.

bizim makinadaki problemlerden bazıları :
    - bir görüşme yapılırken ikinci arama geldiğinde beklemeye alıyor. görüşme bitip diğerine geçerken alet kitleniyor.
    - telefon zili titreşimle beraber ( titreşim aktif ) çalıyor fakat kısa bir süre sonra titreşim susuyor. pili çıkarıp taktıktan sonra normale dönüyor.
    - ekran durduk yere kilitleniyor.
    - mms mesaj alabiliyor fakat yollayamıyor.
    - bluetooth ile laptop 'a bağlanamıyor.

acaba bu sorunlarla ilgili verebileceğiniz öneriler varmıdır.
    saygılar.

• mms leri gönderiyorum ben, ayarlarını herhalde tam olarak, aldığın yere bir götür derim,
    ekran kitlenmesi arada sırada banada oluyor ki, fazla büyütmeye gerek yok, sonuçta her Symbıan lı telefonda
    görülen bir şey tabii, ne kadar sıklıkla olduğuna bağlı, bende çok az oluyor,
    diğerleri hiç bir şekilde başıma gelmedi walla
  • arkadaslar telefona tam format (hard reset ti galiba orijinal ismi )atmak istiyorum ama mesajlari ve rehberi nasil kurtarabilirim bunun disinda herseyi el ile yedekleyebiliyorum ama rehber ve mesajlar yedeklenemiyor ozellikle mesajlar cok onemli
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeLiCe_DoLuCa

arkadaslar telefona tam format (hard reset ti galiba orijinal ismi )atmak istiyorum ama mesajlari ve rehberi nasil kurtarabilirim bunun disinda herseyi el ile yedekleyebiliyorum ama rehber ve mesajlar yedeklenemiyor ozellikle mesajlar cok onemli

Rehberini sim kart hafızasına taşıyabilirsin AveaSim64 250 kayıta alıyor.Bende 100 tane kayıt var.
    Ama en basitinden rehber mesajlar ajanda hepsi pc ile senkronizasyon yapılabiliyormuş.Kullanım kılavuzunda yazması lazım.Ben daha bitiremedim kılavuzu.
  • YAW şincik bendeki sorun, word de , telefona attığım dosyalarda yazılar bazıları sacma sapan cıkıyor,
    bu telefonu guncelledıkten sonra oldu nasıl duzeltebılırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeLiCe_DoLuCa

arkadaslar telefona tam format (hard reset ti galiba orijinal ismi )atmak istiyorum ama mesajlari ve rehberi nasil kurtarabilirim bunun disinda herseyi el ile yedekleyebiliyorum ama rehber ve mesajlar yedeklenemiyor ozellikle mesajlar cok onemli

arkadasım p800 de birebir pc ye senkronizasyon yapan program yok! (outlook yapıyor demeyin, yapmıyor) bunu cok arastırdım ama yok. şöyleki... telefon defterinde bir kişiye 3 ayrı cep telefonu kayıtlı oldugunda eldeki programlar bunu tek cep telefonu olarak algılıyor. ve diger cep telefon numaraları ucuyor... tecrübe ile sabit. senkronizasyonla halledemezsin yani.
    ancak ben şöyle yaptım p800 de rehber dosyasını bulup pc ye aldım, contacs.r14 idi sanırım emin degilim. rehberden bir kac kayıt sildim. sonra bu dosyayı tekrar p800 e kopyalayıp aleti kapatıp actım. bingooo. yedekleme işlemi gercekleşmiş. yani yedekten sonra sildigim dosyalar yedekle geri geldi. ancak!!! bazı baslıklar ingilizce olmuş. ev tel, iş tel cep tel türkce degil ingilizce olmuş. bu sorun degil dersen bir dene derim. mesajlar için de sanırım bir dosya olmalı. benim işim olmadıgı icin onu aramadım. kolay gelsin...

• arkadaşlar,

şöyle kutu içi aksesuarları eksiksiz, kutulu, faturalı, garantisi devam eden P900unu satmak isteyen arkadas var mı?

varsa irtibata gecelim
    ecakir@gmx.net
  • ARKADAŞLAR P800 ALICAM AMA
    TEK KORKTUĞUM ŞEY EKRANDA İLERİDE PROBLEM ÇIKABİLİRMİ HANİ DOKUNMATİK YA O AÇIDAN... HİÇ PROBLEM YAŞAYAN OLDUMU?
    MEMNUNMUSUNUZ.. BENİM DİGİTAL KAMERAM VAR KAMERASI ÖNEMLİ DEİL.. SADECE BİLGİSAYAR TARZI BİŞİ İSTİYORUM...BİLGİLERİM OLACAK İÇİNDE VS...
    TAVSİYE EDERMİSİNİZ
  • arkadaşlar p910 aldim. bana hangi programları tavsiye edersiniz ve siz hangi programları kullanıyosunuz??? ne işe yaradıklarını da yazarsanız sewinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shotokan999

arkadaşlar p910 aldim. bana hangi programları tavsiye edersiniz ve siz hangi programları kullanıyosunuz??? ne işe yaradıklarını da yazarsanız sewinirim

İlk başta "Smartmovie" neredeyse her çeşit videoyu en kaliteli şekilde izleyebilirsin.
    Sonra "AgileMessenger" msn ıcq vs baplanmak için.Bende şu anlık bunlar var finaller bitsin daha dolu şey yüklicem
  • teşekkür ederim başka???
  • quote:

Orjinalden alıntı: codexboy

ARKADAŞLAR P800 ALICAM AMA
    TEK KORKTUĞUM ŞEY EKRANDA İLERİDE PROBLEM ÇIKABİLİRMİ HANİ DOKUNMATİK YA O AÇIDAN... HİÇ PROBLEM YAŞAYAN OLDUMU?
    MEMNUNMUSUNUZ.. BENİM DİGİTAL KAMERAM VAR KAMERASI ÖNEMLİ DEİL.. SADECE BİLGİSAYAR TARZI BİŞİ İSTİYORUM...BİLGİLERİM OLACAK İÇİNDE VS...
    TAVSİYE EDERMİSİNİZ

Almışken en Karizmatiğini istiyorsan P910i (number 1)
    fiyatı cazip istiyosan, bulursan P800 kaçırma çok ideal. Pocet pcphone lardan bile çok daha kullanışlı. yaklaşık 2003'ün başında çıkmasına rağmen benim listemde 2 numara (adamlar yapmış) üstelik hala yeni programlar ve oyunlar yapılmaya devam ediyor. İşin en ilginci P800'ün kullandığı symbian7 yeni çıkan bazı tellerde işletim sistemi olarak kullanılmaya devam ediyor
    (Bendede dijital foto ve mp çalar var.)

quote:

arkadaşlar p910 aldim. bana hangi programları tavsiye edersiniz ve siz hangi programları kullanıyosunuz??? ne işe yaradıklarını da yazarsanız sewinirim

Bknz. Sayfa 14

• Bu arada Resident evil 2 izliyen varmı Bizim P800 bi sahnede kullanılıyor hehehe . Bi de Baş kıl karekter P800 için olan Bluetooth kulaklığı film boyunca kulağında takılı tutuyor hehe bu filmde öğrendiğimiz şey P800 aynı zamanda zombilerdende kaçmamızı sağlıyan bi alet hehhe

• arkadaslar yurt dısı p900 almamın ne gıbı sakıncaları olabılır,alcagım kısı ıcındekı dıllerı sılmıs sadece ıng.war ayrıca kalem ve program cd lerıde yok,sızce almak akıllıcamı olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sithlord -- 3 Mayıs 2005, 13:44:52 >
  • P800 aldım sıfır.
    oldukca memnunum ama birkaç problemim var..

1. Sesi mikrofondan çok az çıkıyor Mp3 fln açınca.. bunu arttırmanın bir imkanı varmı.
    2. Ekran rengi garip.. yani 6600 a göre fln çok koyu karanlık bi ekranı var... ekran ayarı yapamıyortmuyuz bu alete bir şekilde...
    3. yazılımını yükseltsem ne gibi avantajlarım olacak.. ek olarak neler gelecek...
    beni lütfen bilgilendirin.

şimdiden teşekkürler hepinize
  • Sayfa 14 ve 15 te aradığın her türlü bilgiyi bulabilirsin.
    Lütfen forumu birazcık araştırın soru sormadan önce
    quote:

Orjinalden alıntı: Shotokan999

teşekkür ederim başka???
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.