Şimdi Ara

Özel Üniversitelerin burs saçmalıklarını nasıl yorumluyorsunuz SSli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Seçim zamanı gibi her yerde üniversitelerin reklamları,%75 %50 burs ilk 3 tercihe vermesi gibi garip olan kısmı bursların aslında hiç bir artısının olmaması..

• Hiç bir artısı yok mu dedi, ben mi yanlış okudum? Bir senelik ücret 25-30 bin aklını sevdiğim.
  • yönetmeliği iyi okumak lazım 4 yıl kesintisiz mi yoksa tek dersten ff alırsam burs ta yanıyormu onu da öğrenmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: writeitright

yönetmeliği iyi okumak lazım 4 yıl kesintisiz mi yoksa tek dersten ff alırsam burs ta yanıyormu onu da öğrenmek lazım.

İstanbul'da 7 sene kesintisiz veriyor her üniversite neredeyse. Bursun yanma durumu yok, en azından istanbul için konuşuyorum..
  • Herhangi bir Myo nun ilk açıldıkları zamanki ücretlerini bak örn yıllık7 bin tl.Şuan aynı Myo %75 bursla 7 bin tl..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan955

Hiç bir artısı yok mu dedi, ben mi yanlış okudum? Bir senelik ücret 25-30 bin aklını sevdiğim.

Fiyatı arttırıyor sonra burs veriyor. Sonuç: İlkiyle aynı para.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: writeitright

yönetmeliği iyi okumak lazım 4 yıl kesintisiz mi yoksa tek dersten ff alırsam burs ta yanıyormu onu da öğrenmek lazım.

aynen öyle. %100 burs alırsan üstüne harçlık paranı bile vereni vardı diye hatırrlıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedrumFurror

quote:

Orijinalden alıntı: kaan955

Hiç bir artısı yok mu dedi, ben mi yanlış okudum? Bir senelik ücret 25-30 bin aklını sevdiğim.

Fiyatı arttırıyor sonra burs veriyor. Sonuç: İlkiyle aynı para.

Nedemek ilkiyla aynı para kafan mı güzel senin ? Bursu sen alıyorsun, %50 aldın diyelim yarısını öldüyorsun. Senelerdir aynı gelse gelse bin lira zam geliyor.
  • istanbulda maltepe üniversitesi hariç ders notu üzerinden burs kesen üniversite kalmadı diye biliyorum .

edit : vakıfta okumayın alayı leş . sıkın totoyu odtü boğaziçi itü yolları aksın . bebelerle uğraşmayın vakıfta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 13 Temmuz 2014; 23:02:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.