Şimdi Ara

Özel üni mi mezun mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tm ciyim 74k sıralama geldi hiç beklediğim bi sonuç değil. Mezuna kalip da 1 sene daha o stresi cekmek cok zor geliyor hele arkadaslarim gidince...Babam istersen %50 burslu üni yaz gelirse 2.sene yatay geçiş yaparsın dedi. Biraz düşününce 1 sene daha yks çalışacağıma üni de derslerime çok iyi çalışıp yatay geçiş yapmak mantıklı geldi. Tabi bu sıralamaya gelir mi bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 103 binim ucretli hukuk yazip yatay gecisi dusunuyorum ben de hocam

• Yazmayı unuttum ben de hukuk istiyorum. Aileme çok yük olmamak için burslu olanlara bakıyorum. Fiyatları biraz tuzlu gibi

• up

• up

• benim bu senem çok şanssız geçti ben özel hukuk yazıp yatay geçerim diyordum ama biraz bakınca çok zor olduğunu gördüm ha yapılmaz değil am biraz zormuş
  • Ben bir an önce gir bir yere oku derim, değmez cidden 1 sene kaybetmeye. Olay sırf zaman da değil, yakın bir arkadaşımdan gördüğüme göre cidden psikolojiyi bozan bir şey mezuna kalmak, çok yalnız kalırsın. O arkadaş tıp istiyordu, o yüzden değdi kaldığına ve şuan mutlu 5. sınıfa geçti, ama aynı bölüm için cidden değeceğini düşünmüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.