Şimdi Ara

Oyunun kayıtı bu şekilde de geri yükleniyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben yakın zamanda ipad 3 almayı planlıyorum fakat 16gb lik modeli.. Boyut yüzünden diğer uygulamalar için uygulama silmem gerekicek ve bu yüzden şunu sormam lazım:

Ben mesela asphalt 7 yi indirip kurdum oyunun %90 nına ulaştım. Ve oyunu iCoulda yedekledim. Sonra bu oyunu sildim. Şimdi bu oyunu İtunesten indirmeden kurulum dosyasıyla yükledikten sonra ben bu oyuna iCould sayesinde kaldığım yerden mi devam edicem yoksa başından mı?
    (Oyunu tekrar itunesten veya iCoulddan indirmedim önceden indirdiğim ilk ve yalın olan kurulum dosyasıyla kurdum..
    (Malumunuz 1mbps ile 1gb uzun sürüyor))

İnşallah soruyu anlayabilir ve cevaplarsınız (biraz kötü açıkladım özür)

• Selam dostum bende almayı planlıyorum yakın zamanda sende benim gibi temiz kullanıcı olucaksın gibi gözüküyor.(JBsiz)Benimde meraklandığım konulardan biriside bu pcye yedeklersekte olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr_GanGsTeR

Ben yakın zamanda ipad 3 almayı planlıyorum fakat 16gb lik modeli.. Boyut yüzünden diğer uygulamalar için uygulama silmem gerekicek ve bu yüzden şunu sormam lazım:

Ben mesela asphalt 7 yi indirip kurdum oyunun %90 nına ulaştım. Ve oyunu iCoulda yedekledim. Sonra bu oyunu sildim. Şimdi bu oyunu İtunesten indirmeden kurulum dosyasıyla yükledikten sonra ben bu oyuna iCould sayesinde kaldığım yerden mi devam edicem yoksa başından mı?
    (Oyunu tekrar itunesten veya iCoulddan indirmedim önceden indirdiğim ilk ve yalın olan kurulum dosyasıyla kurdum..
    (Malumunuz 1mbps ile 1gb uzun sürüyor))

İnşallah soruyu anlayabilir ve cevaplarsınız (biraz kötü açıkladım özür)

muhtemelen başından

ben bazı uygulamalarda itunes ile bilgisayara yedekledikten sonra ipadden siliyorum.itunes yedeklerken bilgisayara .ipa dosyasini gönderiyo (bi klasöre gönderiyo,ismini hatirlamiyorum klasörün,*.ipa diye aratarak buluyorum bilgisayardan)

gönderdiği .ipa dosyasini tekrar ipad e yükleyince save ler de yüklenmiş oluyo

ama app store dan ayni uygulamayi yüklersem sifirdan oluyo

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.