Şimdi Ara

oyunun günden güne erimesinin 1 sebebi daha !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bildiğiniz gibi eskiden ke zamanında sınırlı item vardı playerler oyunu iyi bilenler charını dizip itemi olmayanları kesip oyundan büyük zevk alırlardı k2 patch üstüne patch cıkarıyor yeni gelen itemlerin haddi hesabı yok bircok player oyunu bırakıyor bu nedenle itemler ucuzluyor gb fiyatları fırlıyor iyi kötü her oyuncu itemli eskiden item yapabilmek icin ne kadar uraşırdık oysaki +5 raptorum wardı benden kralı yoktu pathosta :D ama sindi +15 rebit olsa bi işe yaramıyor oyunun köklü bir değişikliğe ihtiyacı var bu chaos patch ile gercekten kaos ortamı oldu oyun cok karıştı bu gidişle oyunun popülerliği giderek azalıcak gibi geliyor bana sizce?
    saygılar...

• bi bakıma oyun kendi kendini yok ediyor gibi
  • senin veya başkalarının yapabileceği bişey yok knight online k2 nin ekmek teknesi sömürdükçe sömürüyorlar oyunu geliştirme adına birşey yapmak işlerine gelmez buna karşı yapabilinecek tek şey oyunu bırakmaktır.
  • +rep butonu olsaydı keşke

ama malesef +1

demek zorunda kalıcam vebu konuda çok haklısın

eski lunar savaşlarına bakıyorum +8 wood dışında adam gibi

yanan item yok çok güzel sword breakerlar filan

keşke oyun ekisi gibi olsa
  • bu oyunu eğer biz oynuyosak buna karşı birleşirsek mecbur birseyler yaparlar ama türkler bu bakımdan cok vurdumduymaz(istisnalar hariç)herkes halinden memnun gibi oyununu oynamaya devam ederse kim ilgilencek?ağlamayan bebeğe meme vermezler demişler
  • oyun artık geçmiş günlerine dönmez...çok değil 2 sene sonra bi pvp den farksız hale gelecektir...ki K2 bizden alacağını aldı zaten KO çökse umurlarında olmaz
  • Yani çökmesi umurlarında olmaz parayı koydular ceplerine zaten ki k2'nin tek oyunu ko degildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: One Step CLoser

Yani çökmesi umurlarında olmaz parayı koydular ceplerine zaten ki k2'nin tek oyunu ko degildir.

zaten oyununun sahibi roportaj verdigi zaman ko'dan cok diger oyunlarindan bahsederek reklamini yapti.Adam elegini elemis duvara asmis.umrumda degil artik ko...
    birde haksizligi onlemek icin ellerinden geleni yapiyorlarmis.ellerinden geleni yapiyorlar orasi dogru:D
  • Evet dedigine katılıyorum benmde zamanında +6 ib um vardı ve görenler cidden suan +10 item gormus gibi pm atıyorlardı eskiden hatırlarsınız tum mageler paperdı bende int mage dizmistim +7 comp +7 elixir zombie harpy slotlarında anında pt buluyodum bide o zamanlar oyun değisikti apos dendimi herkes oha aposda kasıyolarmış nasıl kasıyolar anlamıyorum fln derdi zaten brahman paramunu görenler bile kendini şanslı sayıyodu ardreamde dual +7 shardlı adam görenler direk town cekiyorlardı hatta ona bile gerek yok ustu yanıp sönsün elindede parlayan birsey olsun +7 md +8 cleaver dahil pek vs ye kalkısan bile olmuyordu ancak suan durum hiçde öyle değil oyuna 2-3 aydır girmiyorum 2-3 ay önce esit itemli oldugum oyundaki arkadasımı cok rahat keserken suan onun item dizmesinden dolayı benimde 3 aydır item dizmememden dolayı beni rahatca kesiyor yani benden kötü bir player olmasına ragmen beni kesebiliyor bana koyanda bu assasın a sını bilmeyen kisiler parayı basıp char dizip dolanıyorlar işte bu bana koyuyor ha bide dediğin gibi bu yeni gelen krowazlar vs. oyunun iyice içine etti eskiden +5 cleaver görevine girip onları +7 yapmaya uğrasırdık simdi +8 ini satmak icin bi tarafımızı yırtıyoruz özledim o günleri cidden ahh ahh

NOT: Oyun bu saatten sonra oynanmaz cidden zevki kalmadı +9 cleavırlar 4-5 gb olmus ben elimdeki dual +8 mdlerin tanesini 8 gbden almak icin 1 saat pazarlık yapmıstım piyasanın dusmesi bi yana ardream ve cz dede koxp cirit atıyor engellendi fln diyolar fakat yalan koxp son sürrat devam ediyor ve pt baskanları koxp olmayanı bırakın expi pk da bile pt ye almıyorlar ne yazıkki bu oyunu bundan sonra oynayanların sadece pazar yapıp paraya cevirmesini tavsiye ederim yoksa pisikolojik sorunlarınız baslayabilir tabi oyunu legal olarak oynuyorsanız koxpla oynamaktan zevk alan baska insanları becerileriyle altedemyince .... lığa basvuran ...... kastetmiyorum

• K2 yi savunanda çıkacaktır yaptıkları zor iş bilmem ne kolaymı o kadar serverı yönetmek diye uyuyanlar falan
  • k2 nin k0spu bitirmesi 1 gününü bile almaz onların savunulcak bir tarafı yok benim demek istediğim biz oyunu oynayan playerlerin umursamazlığı piyasada cok item var mesela millet +4 e vuruyor takıları bolluktan madem yeni bisiler girior bişiler de cıkartılması lazım böyle hic bi zewki kalmıor herkes sağlam herkes itemli npt ler mesela
    girakonda oynayan bilir vircouscircle -thisisagame adam npt ile top a soktu clanı kral cıkardı vote ile şindi parayı götürüyor niye kimse bu böyle olmaz arkadas deyip sikayetci olmuyo ticket atmıo?
    bu oyunun sahidende oynancak bi tarafı kalmadı legal oyuncuların suanda pazar yapmaktan baska oyunda yapabileceği fazla bisey yok !
  • Oyunun günden güne erimesinin sebebi(sebeplerinden biri) koxpu çıkaran hilaladam'dır.(ya da çançinçonlar).

Koxp çıkınca level kasmak kolaylaştı haliyle item droplamak da öyle.Oyunu zevk için oynayanlardan çok para kazanmak için oynayanlar arttıkça oyun daha çok erir ve eriyecek.Buharlaşması yakındır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: superfare

Oyunun günden güne erimesinin sebebi(sebeplerinden biri) koxpu çıkaran hilaladam'dır.(ya da çançinçonlar).

Koxp çıkınca level kasmak kolaylaştı haliyle item droplamak da öyle.Oyunu zevk için oynayanlardan çok para kazanmak için oynayanlar arttıkça oyun daha çok erir ve eriyecek.Buharlaşması yakındır.

Tam olarak hilaladam denemez.
    Hilaladam'dan önce çıkmıştı koxp.
    Hatta sitesini hacklemişlerdi adam koxp satıp milyon dolarlar kazanmış.
    Bu oyun koxp çıktığı ilk andan itibaren kötüye gitmeye başladı ve her dakika oyun daha da kötüye gidiyor.
    Ayrıca oyunun fazla bir espirisi de kalmadı 6 senelik belkide daha eski bir oyun.
    Zamanında yığınla Türk'ü biraraya toplamış güzel bir oyundu.

• K2 nin koxpu bitirmesine bile gerek yok zaten koxperların kastıgı ve iyi exp veren belli baslı yerler var gm ler invis olup dursun orda acsın gamecam i tüm gün bilgisayar acık kalsın gece girsin videoyu dikkatlice izlesin (tabi biraz uzun sürer o ayrı ama 2-3 kişi değişmeli izlerler sorun olacagını sanmıyorum ki zaten her saniye adam cıkıp girmiyor pt ye 1 pt orda tüm gün kalıyor değisse değisse pt deki 2-3 kişi değisiyordur) sonra videoda gördügü koxperları banlasın. Birde her server icin 3 kisi yani her serverın 1. roomu icin 3 er kisi (ardream,cz,rlb) koysun ama bunlar bilgisayar basında oturucak hatta onlarda abartı olmamak şartı ile char dizsinler pk atsınlar zaten anında görürler pk alanlarındaki koxperları ama işlerine gelmiyor ne yazıkki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Validat3 -- 9 Şubat 2010; 18:09:19 >
  • o zaman oynama arkadasım bu kadar basit.adamların size ihtiyaçı yok.bugun 50 kişi bırakır.100 kişi oyuna başlar böyle bu oyun.
  • Kesinlikle eski dönemler daha iyiydi. K.E öncesi, karakterleri koltuktan kaldırıp oyuna sokan, giriş ekranında bağıran bir yaratığın olduğu dönemler bile çok daha iyiydi. Eskiden koxp bile farklıydı be arkadaş. Ben warrior olduğum için kullanmadım; fakat girdiğim clanlar yardımcı oldular zamanında. O zaman GM korkusu vardı. Alttan ban yazısı geçsin, town çeken mi dersin, oyundan çıkan mı dersin. CZ'de zaten kullanılmıyordu. En azından bu dönemde ki kadar abartılı değildi.

Yukarı da arkadaşların dediği gibi +8 item bulmak çok zordu. Tota-Impact 8'le Aposa gittiğimde GM çeken elemanlar olmuştu. Şimdi sıradan silahlar. Eskiden de dupe yapan yapıyordu. Bilinçsiz yapanlar Dupe Wipe sonrası çıplak geziyordu. Oyuna bakılıyordu sonuçta. Şimdi nadiren girsemde, eskisi gibi olmadığını anlamak güç değil.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bu konuda çok haklısın..Çok iyi bir konuya değinmişsin.Teşekkürler
  • Millet neye para yatırıcagını şaşırdı oyunu bitiren bence bu . +9 shell set ile dolaştilar kimisi eziliyoruz dedi cz k0xp acti kimisi eziliyoruz dedi soyguncu oldu kimisi parası tatlı dedi dupeci oldu , kimisi hırs yaptı cypherdakiler gibi +10 shell set +9 dragon shell set düzdü ... Birisi simge ile hava attı digeri gaza geldi transfer yaptı kimisi gördü bu iştede iyi para var dedi transfer ile np kasıp 5 lwl 1m np li rogue'ler satti cypherda ... Oyunun eskisi gibi ilgi görmemesinde k2 nin umursamazlıgı kesinlikle var ama en büyük etken YTL...
  • birde +9 meselesi var oda ayrı bi sorun eskiden serverlarda +9 item 1-2 kiside olurdu şindi +9 lular clan kurmuslar ya upgrade rate artırıldı yada ytl akıyor
  • Bu sorun herhalde tüm eski knight oyuncularında var benimde oynu bırakalı 6aydan fazla oldu ama özlem çekmiyorum ...Şuanki oyunda oyundan zevk almak imkansız tek birşeyi özlüyorum bundan 3-4 yıL öncesini oyun ozaman çok güzeldi şimdi ise yalan olmu$ durumda ... ONUN İÇİN DOTA 4 EVER GERÇEKTEN SARIYOR xD
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.