Şimdi Ara

Oyunlarda Mouse nin çift tıklama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Trust gxt25 mouse var normal sistemde bir sıkıntı yok ama oyunlara girince herşeyi çift tıklamayla yapıyor mesela ateş ederken çift tıklama ile ağaç keserken çift tıklama ile yapıyor bunun sorunu nedir
    Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Butonları programlanabilir değil. Oksit, şire ve kir gibi kalıntı varsa aynı anda diğer butonu da etkileyebilir. Usb portunun yerini değiştirmeyi deneyebilirsin. Sadece oyunlarda çift tıklıyorsa özel bir macro kullanıyor olabilir misin? Kullanmıyorsan butonları arızalı olabilir. Başka bir bilgisayarda da aynı arızayı veriyorsa servise göndermelisin.
  • Başka bilgisayarda denemedim. Usb slotunuda değiştirdim. Sadece oyunlarda oluyor bi çözemedim gitti

Edit: Bu arada başka bir mouse denedim ondada aynı oldu çift tıklama ile yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BondedMango -- 12 Ağustos 2017; 16:10:39 >
  • Arkadaşlar sorunum düzeldi :)

Denetim masasından fare ayarlarına girin çift tıklatma hızını yükseltin yani hızlı olsun o zaman oyunlarda tek tıklıyor :)

• Herhengi bir programda ekran sol en üst köşeye tıklayınca açık olan programı veya sayfayı kapatıyor. Bunun bir çözümü var mıdır?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.